Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat ATOM RPG

ATOM RPG: Trudograd opuścił Early Access - poznajcie dalszą historię sowieckiego, postapokaliptycznego świata

Gacek, 14 września 2021, 11:55

Samodzielny dodatek ATOM RPG: Trudograd właśnie wyszedł z Early Accessu na Steamie. Twórcy kontynuują historię postnuklearnej Rosji.

Poznaliśmy datę premiery samodzielnego dodatku do postapokaliptycznego ATOM RPG

Entelarmer, 6 września 2021, 17:45

Premiera samodzielnego dodatku ATOM RPG: Trudograd zbliża się wielkimi krokami. Twórcy z AtomTeam potwierdzili, że w rozszerzenie zagramy wkrótce.

Wiemy, kiedy ATOM RPG dostanie polską wersję językową i duży dodatek

Aquma, 21 kwietnia 2020, 13:46

Twórcy ATOM RPG poinformowali, że samodzielny dodatek do tej produkcji – Trudograd – zadebiutuje 11 maja tego roku. Podstawowa wersja gry otrzyma też polską lokalizację, która zostanie udostępniona w kolejnej łatce.

ATOM RPG z dużą aktualizacją Dead City

Vergil, 30 maja 2019, 15:09

Gra ATOM RPG doczekała się dużej aktualizacji zatytułowanej Dead City, która wprowadza mnóstwo nowej zawartości, na czele ze świeżymi lokacjami, zadaniami i postaciami. W planach studia Atom Team znajduje się również przygotowanie samodzielnego rozszerzenia do tej produkcji.

Dziś premiera ATOM RPG - postapo w duchu Fallouta i STALKER-a

AlexB, 19 grudnia 2018, 11:31

Dziś z wczesnego dostępu Steam wychodzi ATOM RPG, czyli utrzymana w klimatach postapokaliptycznych niezależna gra fabularna w rzucie izometrycznym, inspirowana takimi klasykami jak Fallout czy Wasteland. Tytuł dostępny jest wyłącznie na PC.