Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Sid Meier's Civilization VI: Gathering Storm

Civilization 6 zmierza na PS4 i Xboxa One

Agnieszka Adamus, 24 września 2019, 23:55

Civilization VI zmierza na PlayStation 4 i Xboksa One. Wersje na konsole trafią do graczy jeszcze w tym roku. Dodatkowo pojawi się także paczka zawierająca dodatki Rise and Fall i Gathering Storm.

Civilization 6 może otrzymać trzeci duży dodatek

Adrian Werner, 3 sierpnia 2019, 09:56

Dzięki ankiecie udostępnionej przez studio Firaxis Games dowiedzieliśmy się, że studio rozważa opracowanie trzeciego dużego dodatku do turowej strategii Sid Meier's Civilization VI.

Gathering Storm najlepiej zarabiającym dodatkiem do gry z serii Civilization

Adrian Werner, 14 maja 2019, 13:32

Sid Meier's Civilization VI: Gathering Storm okazało się dużym sukcesem. Wydawca poinformował, że produkcja odniosła największy sukces finansowy spośród wszystkich rozszerzeń do wszystkich gier z tej serii.

Recenzje Civilization 6 Gathering Storm - bardzo dobry dodatek, lecz czy wart swej ceny?

AlexB, 12 lutego 2019, 11:48

W sieci pojawiły się recenzje Gathering Storm, czyli drugiego dużego dodatku do gry Sid Meier's Civilization VI. Według dziennikarzy, studiu Firaxis udało się stworzyć bardzo dobre rozszerzenie, uzupełniające tytuł o kilka ciekawych elementów.

Nadciąga Gathering Storm – drugie duże rozszerzenie do Civilization 6

Vergil, 20 listopada 2018, 18:44

Zapowiedziano drugi duży dodatek do gry Sid Meier’s Civilization VI. Add-on zatytułowany Gathering Storm skoncentruje się na aspektach związanych z klimatem, wprowadzi nowe możliwości dyplomatyczne czy choćby odda w nasze ręce dwa niedostępne wcześniej scenariusze.