Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Devil's Hunt

Dziś pecetowa premiera Devil's Hunt - polskiej gry akcji z elementami RPG

AlexB, wczoraj, 10:45

Dziś na PC swoją premierę ma Devil's Hunt, czyli stworzona przez polskie studio Layopi Games gra akcji z elementami RPG, mogąca nieco przywodzić na myśl ostatnią odsłonę cyklu God of War. Tytuł zmierza również na konsole PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Polskie Devil's Hunt na zwiastunie cztery dni przed premierą

aadamus, 13 września 2019, 20:50

1C Entertainment opublikowało nowy zwiastun Devil's Hunt - trzecioosobowej gry akcji z elementami RPG, tworzonej przez polskie studio Layopi Games. Produkcja trafi na komputery osobiste za cztery dni.

Znamy datę premiery Devil's Hunt - polskiego naśladowcy God of War

Froozyy, 1 sierpnia 2019, 17:07

Poznaliśmy właśnie datę premiery polskiej gry akcji Devil's Hunt. Dowiedzieliśmy się również, że tytuł ukaże się na konsoli Nintendo Switch.

Obszerne gameplaye z gier Ashen, Devil's Hunt i Indivisible

Adrian Werner, 28 sierpnia 2018, 09:55

W sieci pojawiły się trzy nowe zapisy rozgrywki z targów gamescom. Pozwalają one zobaczyć w akcji gry RPG Ashen i Indivisible oraz polską produkcję Devil’s Hunt.

Zapowiedziano grę Devil’s Hunt; Polacy znowu maszerują do piekła

Vergil, 26 lipca 2018, 18:58

Niezależne polskie studio Layopi Games zapowiedziało Devil's Hunt, czyli trzecioosobową grę akcji z elementami RPG, w której wcielimy się w diabelskiego egzekutora. Po nieudanym Agony kolejna ekipa znad Wisły bierze się więc za bary z piekielną tematyką.