Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat True Crime: Streets Of L.A.

Nowe informacje o True Crime 3

Adrian Werner, 10 marca 2010, 13:15

Na trwającej właśnie imprezie GDC studio United Fronts Games zademonstrowało po raz pierwszy najnowszą odsłonę serii True Crime.

Spike VGA 2009 – nagrody i zapowiedzi (Batman II, Force Unleashed II, MoH, PoP)

Hed, 13 grudnia 2009, 11:27

W nocy z soboty na niedzielę naszego czasu odbyła się gala zorganizowana przez SPIKE, podczas której przyznano nagrody dla najlepszych gier tego roku. Chociaż same kategorie i wyniki konkursu są ważne, to na pierwszy plan wysunęły się zapowiedzi zupełnie nowych produkcji, w tym kontynuacji Batman: Arkham Asylum i Star Wars: The Force Unleashed.

Sequele True Crime oraz Gun nadal możliwe?

Elrond, 12 stycznia 2006, 16:19

Po informacji dotyczącej słabszych niż się spodziewano wyników sprzedaży gier w grudniu zeszłego roku, którą przedstawiciele firmy Activision przekazali swoim udziałowcom, zapewne wiele osób zastanawiało się, co poszło nie tak? Przecież ta duża firma wydawnicza wypuściła na rynek 4 tytuły przeznaczone na Xboxa 360, w tym bestsellerową Call of Duty 2.

True Crime: New York City z unikatowym soundtrackiem

ComCo, 28 września 2005, 08:59

Przed niewiele ponad tygodniem informowaliśmy o aktorach, zatrudnionych przez korporację Activision do nagrania partii wokalnych w True Crime: New York City, kontynuacji znanej gry akcji z 2003 roku. Dzisiaj poznaliśmy zaś listę wykonawców, którzy zgodzili się udostępnić (ew. nagrać nowe) kompozycje dla potrzeb ścieżki dźwiękowej programu.

True Crime: New York City z odświeżoną stroną www

Kamen, 9 sierpnia 2005, 10:13

Duet Luxoflux – Activision odpowiedzialny za kontynuację gry True Crime, czyli True Crime: New York City, poinformował o fakcie uruchomienia odświeżonej oficjalnej witryny internetowej tejże produkcji (wcześniej działał tzw. teaser site).

Kolejne informacje na temat kontynuacji True Crime

Elrond, 16 lipca 2005, 09:56

Firma Activision zaprezentowała kolejne informacje dotyczące kontynuacji True Crime, noszącej podtytuł New York City. Dzięki temu dowiadujemy się nieco więcej na temat samej rozgrywki a niektóre serwisy branżowe (np. Eurogamer) musiały zweryfikować swoje wcześniejsze, błędne wiadomości o grze.

Druga odsłona True Crime przeniesie nas do Nowego Jorku

Krystian Smoszna, 23 czerwca 2005, 08:23

Wiemy już gdzie rozegra się akcja drugiej odsłony programu o nazwie True Crime. Kolejną po Los Angeles metropolią, w której wcielimy się w rolę zwalczającego przestępczość stróża prawa będzie Nowy Jork.

Dobre nowiny od Activision - Call of Duty 2, True Crime 2, Quake 4,...

Kull, 22 lipca 2004, 09:31

Activision (jeden z czołowych wydawców gier na świecie) opublikował raport finansowy firmy za pierwszy kwartał fiskalny tego roku opiewający na przychód rzędu 211.3 miliona dolarów. Taki wynik koncern zawdzięcza głównie dobrej sprzedaży gier Shrek 2 i Spider-Man 2. Co więcej, Activision zapowiedział wydanie do marca 2006 roku sequelów takich gier jak: Quake , THUG, Spider-Man, Call of Duty i True Crime.

Poradnik: True Crime: Streets of L.A.

Redakcja GRYOnline.pl, 30 czerwca 2004, 16:54

Poradnik do zręcznościowej gry akcji True Crime: Streets of L.A. Znajdziecie w nim szczegółowy i kompletny opis przejścia 12 rozdziałów, w tym 8 głównych i 4 pobocznych, mnóstwo porad dotyczących rozgrywki, a także informacje o wszystkich sekretach.

Złota Prawdziwa Zbrodnia - True Crime

Elrond, 4 maja 2004, 11:27

Stare przysłowie ludowe mówi, że zbrodnia nie popłaca a tu proszę, PeCetowa wersja True Crime: Streets of LA weszła w złotą fazę, czyli pojechała do tłoczni i jeszcze w tym miesiącu powinna ukazać się na półkach sklepowych. Tak przynajmniej poinformowała firma Activision i chyba powinniśmy jej wierzyć w tym aspekcie. No bo komu można wierzyć, jeśli nie wydawcy? Skoro już przy wydaniu jesteśmy warto wspomnieć iż polska wersja oferowana graczom przez firmę LEM również powinna ukazać się w maju.

PeCetowa wersja True Crime: Streets of L.A. skrywać ma ekskluzywnych bohaterów

eLKaeR, 18 marca 2004, 07:07

Wraz z majową premierą PeCetowej odsłony (vide news z 30 stycznia 2004) trójwymiarowej gry akcji pt. True Crime: Streets of L.A. minie pół roku od momentu debiutu trzech edycji konsolowych (Sony PlayStation 2, Microsoft Xbox i Nintendo GameCube). Developerzy zamierzają wynagrodzić komputerowcom sześciomiesięczne oczekiwanie, umieszczając w konwersji garść niespodzianek.

True Crime: Streets of L.A. oficjalnie potwierdzony na PC

Krystian Smoszna, 30 stycznia 2004, 08:28

Po kilku miesiącach spekulacji, firma Activision podała oficjalnie do wiadomości, że uważana za następcę kultowej serii Grand Theft Auto, gra True Crime: Streets of L.A., ukaże się wiosną w wersji na PC. Jakby tego było mało, program zostanie odpowiednio podrasowany, pojawią się nie tylko premierowe postacie i bronie, ale także całkowicie nowy tryb Multiplayer, pozwalający toczyć boje na ulicach Los Angeles, zarówno po sieci lokalnej, jak i w Internecie.

Prawdziwa zbrodnia po raz drugi (?)

Elrond, 12 grudnia 2003, 10:39

Miłośnicy GTA: Vice City z pewnością niecierpliwie oczekują na pojawienie się True Crime: Streets of L.A. określanego jako dalekowschodni odpowiednik pierwszej, wspomnianej pozycji. Już w marcu (a w przypadku Polski w kwietniu) przyszłego roku gracze będą mogli wcielić się w postać Nicka Kanga, eks policjanta, który w Mieście Aniołów zwalcza przestępczość. Tymczasem z dobrze poinformowanych źródeł wiemy, że True Crime: Streets of L.A. doczeka się sequela.

Polacy nie gęsi i swoje Mafioso mają

Elrond, 24 listopada 2003, 11:10

GTA, CSI: Crime Scene Investigation, True Crime: Streets Of L.A. - wszystkie te gry łączy jedno - fabuła dotyczy świata przestępczego. Teraz do tych tytułów zamierza dołączyć Mafioso, polska produkcja powstająca w firmie Nawar. Będzie to połączenie RTS z RPG, które na naszym rynku ukaże się w marcu przyszłego roku.

Kłopotów Activision ciąg dalszy ?

Elrond, 7 listopada 2003, 16:40

Kilka newsów wcześniej pisałem o dość słabych wynikach finansowych firmy Activision za ostatnie półrocze. Okazuje się, że nie są to jedyne problemy, z którymi boryka się ta firma. Otóż pan Robert Crais, autor książek kryminalnych, wystosował przeciwko Activision pozew, w którym twierdzi, że postać głównego bohatera gry True Crime: Streets of LA została zapożyczona z jego powieści. Według Roberta Crais, Nick Kang, którego poczynaniami kierujemy w True Crime: Streets of LA, to postać "przekalkowana" z Elvisa Cole, eks policjanta, który pojawia się w 9 książkach Craisa.

Software'owo-muzyczno-odzieżowy alians, czyli Activision + Snoop Dogg + Puma

eLKaeR, 31 października 2003, 11:44

Jeden z najbardziej aktywnych użytkowników Forum Dyskusyjnego GRY-OnLine okazał się ostatnio „trochę wstrząśnięty” po obejrzeniu wizualnie nieocenzurowanej wersji teledysku do utworu muzycznego pt. Pimp, w którym gościnnie występuje słynny amerykański raper Snoop Dogg. Kontrowersyjny gwiazdor rodem ze Stanów Zjednoczonych udzieli się wokalnie również w nadchodzącej grze akcji True Crime: Streets of L.A., ponieważ jego „kawałek” o nazwie Dance With Me otworzy listę kilkudziesięciu pozycji w soundtracku. Ponadto developerzy rzeczonego produktu (pracownicy studia Luxoflux) uzyskali za sprawą korporacji software’owej Activision odpowiednie licencje, pozwalające na zaimplementowanie w programie interaktywnego wizerunku wspomnianego artysty (vide news z 28 października 2003) oraz wyrobów znanej odzieżowej firmy Puma.

Gry Call of Duty i True Crime: Streets of L.A. zostaną "umobilnione"

eLKaeR, 27 października 2003, 08:08

Dosłownie kilka dni dzieli nas od oficjalnych premier dwóch znakomicie zapowiadających się gier ze stajni korporacji wydawniczej Activision, czyli PeCetowego programu typu FPS pt. Call of Duty oraz konsolowej (Sony PlayStation 2, Microsoft Xbox i Nintendo GameCube) pozycji o nazwie True Crime: Streets of L.A. (vide news z 16 października 2003). Nieco później obie aplikacje zostaną wprowadzone w mobilną część wymiaru elektroniczno-rozrywkowego. Wykonaniem portów zajmie się amerykańska firma Mforma Group (developer serii The Elder Scrolls Travels).

Raper Snoop Dogg i inni muzyczni "gangsterzy" w grze True Crime: Streets of L.A.

eLKaeR, 16 października 2003, 13:44

Obecnie dominująca rola produktów z serii Grand Theft Auto w dziedzinie wirtualnych gier akcji wydaje się być zupełnie naturalna, ale istnieje prawdopodobieństwo rychłej zmiany tej sytuacji. Otóż koncern software’owy Activision szykuje się do wprowadzenia na rynek pozycji, zatytułowanej True Crime: Streets of L.A. i traktującej o krucjacie policjanta Nicka Kanga przeciwko przestępcom w rejonie amerykańskiego miasta Los Angeles.