Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Burnout Paradise Remastered

Burnout Paradise Remastered na PC ukaże się w przyszłym tygodniu

AlexB, 17 sierpnia 2018, 11:39

Studio Criterion Games poinformowało, że pecetowa wersja Burnout Paradise Remastered ukaże się 21 sierpnia bieżącego roku. Dostęp do odświeżonej edycji gry wyścigowej z 2008 roku mają już subskrybenci abonamentu Origin Access i Premier.

Udany debiut Burnout Paradise Remastered. Seria znów na szczytach list sprzedaży

Aquma, 19 marca 2018, 12:04

Szalone wyścigi Burnout Paradise Remastered zaliczyły udany debiut. Seria powróciła na szczyty list sprzedaży po raz pierwszy od 13 lat. Równocześnie serwis Candyland przygotował porównania graficzne różnych wersji gry.

Recenzje Burnout Paradise Remastered - poprawny remaster świetnej gry

Góral, 14 marca 2018, 18:32

W sieci pojawiły się pierwsze recenzje gry Burnout Paradise Remastered. Sprawdzamy więc, co o produkcji sądzą branżowi dziennikarze.

Troy Baker w Death Stranding, Burnout Paradise Remastered bez mikropłatności i inne wieści

Góral, 22 lutego 2018, 17:22

Dziś piszemy o Emily O'Brien i Troyu Bakerze w Death Stranding, braku mikropłatności w Burnout Paradise Remastered i aktualizacji Warcrafta III. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Burnout Paradise Remastered zmierza na PlayStation 4, Xboksa One oraz PC

Vergil, 20 lutego 2018, 19:01

Firma Electronic Arts ma coś na otarcie łez dla wszystkich, którzy zdążyli się stęsknić za serią Burnout. Wydawca zapowiedział Burnout Paradise Remastered, który zmierza na PC, PlayStation 4 i Xboksa One wraz z ośmioma DLC. Za produkcję odpowiadają studia Criterion i Stellar Entertainment.