Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Sky: Children of the Light

Gdy kwiecień przeplata zimę z latem, życie umilają nam nowe i klasyczne przytulne gry - Uroczy przegląd Soni

Sonia Selerska, 20 kwietnia 2024, 10:43

Podczas gdy za oknem na zmianę deszcz i słońce, stałej radości dostarczają przytulne gry. Rozwiążcie zagadki w ogrodzie, wybierzcie się w oczyszczającą podróż i zobaczcie rozkwitający świat.

Twórca Podróży przyznaje, że gry-usługi są najlepsze dla życia developerów

Hubert Śledziewski, 2 sierpnia 2022, 14:20

Współtwórca kultowej Podróży, Jenova Chen ze studia thatgamecompany, twierdzi, że praca nad grami-usługami jest znacznie mniej stresująca niż klasyczna produkcja. Pozwala również zachować zdrową równowagę między życiem zawodowym i prywatnym.

Nowa gra twórców Journey trafi na PC

Konrad Serafiński, 23 lipca 2019, 08:45

Sky: Children of the Light to produkcja thatgamecompany, czyli studia odpowiedzialnego za Journey. Nowy tytuł firmy jest od tygodnia dostępny na urządzeniach z iOS, ale wkrótce ma trafić także na PC oraz konsole obecnej generacji.

Sky nową grą twórców Flower i Journey

Kamil Zwijacz, 13 września 2017, 11:18

Jeżeli należycie do grona miłośników ambitnych, artystycznych produkcji, to mamy dobre wieści. Specjaliści od tego typu gier, studio thatgamecompany, zapowiedzieli kolejny projekt - Sky.

Wieści ze świata (thatgamecompany, Wasteland 3, Project Argo / Bohemia, Eisenwald: Blood of November) 2/11/2016

Krzysztof Mysiak, 2 listopada 2016, 16:15

Dziś piszemy o zapowiedzi nowego, jeszcze niezatytułowanego projektu od thatgamecompany (twórców Journey), gratisowej grze dla uczestników zbiórki pieniędzy na Wasteland 3, darmowym prototypie sieciowej strzelanki Project Argo na bazie Arma III i programie Bohemia Incubator oraz o premierze Eisenwald: Blood of November, samodzielnego dodatku do Legends of Eisenwald. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.