Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Guitar Hero: Aerosmith

Nadciąga Guitar Hero: Warriors Of Rock

Rock Alone, 26 maja 2010, 10:15

Najnowsza produkcja z serii Guitar Hero została oznaczona podtytułem Warriors of Rock. W takiej postaci gra trafiła do sklepu amazon.com. W tej chwili pozostaje jednak pytanie czy mówimy tutaj o Guitar Hero 6, o którym było już wiadomo od jakiegoś czasu, czy też jest to może zupełnie nowy tytuł.

Prace nad Guitar Hero 7 i Band Hero 3 już w toku?

Rock Alone, 17 maja 2010, 10:41

Ostatnimi czasy o wielu tytułach dowiadujemy się od deweloperów, którzy w swoich CV załączają bardzo ciekawe informacje. W ten właśnie sposób w nasze ręce trafiła wiadomość o Guitar Hero 7 i Band Hero 3.

Pierwsze konkrety na temat Guitar Hero 6

Adrian Werner, 15 maja 2010, 12:53

Pomimo silnego eksploatowania marki Guitar Hero wciąż cieszy się ona wielką popularnością. Activision ani myśli zwalniać tempa produkcji i na końcówkę roku szykuje szóstą część cyklu. Najnowszy numer The Official Xbox Magazine przyniósł trochę konkretów na temat tej produkcji.

Guitar Hero: Red Hot Chili Peppers w planach Activision?

Hed, 2 maja 2010, 13:07

Firma Activision najwyraźniej rozważa możliwość stworzenia kolejnej „tematycznej” odsłony Guitar Hero, tym razem poświęconej zespołowi rockowemu Red Hot Chili Peppers. Tak przynajmniej wynika z doniesień serwisu Kotaku, powołującego się na sondaż, w którym wydawca bada zainteresowanie odbiorców właśnie produkcją o kalifornijskiej kapeli.

Basista zespołu Kiss głosem Guitar Hero 6

Olek, 14 marca 2010, 11:55

Kiedy pracuje się z muzykami rockowymi, trudno jest utrzymać wszystko w sekrecie. Tym razem zbyt długim językiem popisał się Gene Simmons, basista zespołu Kiss, który potwierdził spekulacje o trwających pracach nad szóstą częścią muzycznej serii Guitar Hero.

Guitar Hero: Megadeth w planach?

Filip „fsm” Grabski, 17 stycznia 2010, 12:33

Metallica doczekała się dedykowanej odsłony Guitar Hero, Van Halen i Aerosmith również, dlaczego więc nie miałoby to samo spotkać innego wielkiego kwartetu? Frontman thrashowego zespołu Megadeth rzucił nieco światła na ewentualną kolaborację jego grupy z firmą Activision.

Nadchodzą nowe gry z cyklu Guitar Hero

Jiker, 12 lutego 2009, 11:32

Wczorajsza konferencja Activision Blizzard obrodziła w sporą ilość istotnych informacji. Kolejną jest zapowiedź następnych produkcji z cyklu Guitar Hero, mających trafić do sprzedaży w 2009 roku.

Premiera Guitar Hero: Aerosmith na PC

vampire, 22 października 2008, 14:05

Po sukcesie komputerowej edycji Guitar Hero III: Legends of Rock przyszła kolej na kolejną część serii - wczoraj Amerykanie otrzymali Guitar Hero: Aerosmith w wersji na pecety i Macintoshe. Jej wydawca, firma Activision Blizzard planuje wypuszczenie dwóch wersji.

Doczekamy się edycji Guitar Hero poświęconej Hendriksowi?

vampire, 18 września 2008, 12:26

Jeszcze nie doczekaliśmy się edycji Guitar Hero poświęconej Metallice, a już podobno trwają prace nad podobnym projektem, tym razem z Jimim Hendrixem w roli głównej. Tak przynajmniej twierdzi Saul Hudson (znany szerszej publiczności pod pseudonimem Slash), były gitarzysta Guns’n’Roses który w wywiadzie udzielonym Rolling Stones wspomniał kilka słów o grach muzycznych.

Activision o planach związanych z cyklem Guitar Hero

Jiker, 16 września 2008, 12:13

Firma Activision Blizzard zabrała głos w sprawie przyszłości cyklu Guitar Hero. Jednym z głównych założeń długoterminowego planu ma być zwiększenie liczby wydawanych tytułów oraz dodatków powiązanych z tą serią. Informacje przedstawił Mike Griffith, prezes koncernu.

Premiery gier w Polsce (7-13 lipca)

Vercetti, 14 lipca 2008, 10:25

Jedenaście premierowych gier trafiło do polskich sklepów w ubiegłym tygodniu. Był wśród nich długo oczekiwany, w pełni spolonizowany Mass Effect, stworzona w hołdzie zespołowi Aerosmith edycja Guitar Hero oraz oficjalna gra nadchodzących igrzysk olimpijskich w Pekinie, Beijing 2008 - The Official Video Game of the Olympic Games.

Premiery gier w Polsce (30 czerwca – 6 lipca)

Vercetti, 7 lipca 2008, 10:45

Okres wakacyjnej posuchy powoli zaczyna być widoczny również na sklepowych półkach. W minionym tygodniu na naszym rynku zagościło tylko osiem premierowych gier, w tym zaledwie trzy przeznaczone na konsole. Nieco ciekawiej zrobiło się natomiast w planach wydawniczych polskich dystrybutorów, gdzie na listy zapowiedzianych pozycji trafiło dziesięć nowych produkcji.

Raczej nie zobaczymy (i nie usłyszymy) Led Zeppelin w grze muzycznej

Elrond, 6 lipca 2008, 20:00

Wraz z pojawieniem się na rynku gier muzycznych w rodzaju Guitar Hero czy też Rock Band, tuzy muzyki "zwietrzyły" nowy sposób na dotarcie do słuchaczy. Niedawno ukazała się Guitar Hero dedykowana zespołowi Aerosmith, w przyszłym roku na rynek zawita wydanie poświęcone Metallice, a wieści głoszą, iż Activision prowadzi zaawansowane rozmowy z Van Hallen.

Lista utworów do Guitar Hero: Aerosmith ujawniona

Filip „fsm” Grabski, 24 czerwca 2008, 14:52

Nadchodząca wielkimi krokami kolejna odsłona zagarniającej coraz więcej przestrzeni serii Guitar Hero pozwoli przekonać się, czy jesteśmy takimi samymi rockmanami jak chłopaki z Aerosmith.

Guitar Hero: Metallica potwierdzona!

Przemysław Zamęcki, 3 czerwca 2008, 08:49

Niektórzy mówią, że skończyła się na Kill’em All. Inni powiedzą, że zaczęła się dopiero od Guitar Hero: Metallica. Serwis Gamespot donosi, że kolejną odsłonę gitarowego szaleństwa przeżyjemy w rytmie najpopularniejszych utworów tej thrash metalowej (niegdyś) grupy.

Ujawniono fragment ścieżki dźwiękowej Guitar Hero: Aerosmith

Jiker, 1 czerwca 2008, 17:41

Guitar Hero: Aerosmith przez długi czas było wielką niewiadomą. Co oczywiste, problem ten dotyczył w szczególności ścieżki dźwiękowej. Od marca wiemy już jednak, że obok możliwości odegrania najważniejszych utworów zespołu Tylera i Perry’ego, nadarzy się również okazja do sprawdzenia swoich sił przy próbie zagrania piosenek innych kapel. Dzisiaj poznaliśmy część z nich.

O promocji Guitar Hero: Aerosmith za oceanem

Von Zay, 4 maja 2008, 19:15

Dwa duety - Activision wraz z siecią sklepów 7-Eleven oraz Microsoft z Coca-Colą – przedstawiły plan promocji, zbliżającego się wielkimi krokami, Gutar Hero: Aerosmith na terenie Kanady oraz Stanów Zjednoczonych.

Aerosmith zagra wyłącznie dla fanów Guitar Hero

Jiker, 30 kwietnia 2008, 11:50

Z informacji pozyskanych przez redakcję amerykańskiego wydania Newsweeka wynika, że firma Activision nabyła wszelkie prawa do utworów nagranych przez grupę Aerosmith, popularną gwiazdę rocka, otrzymując w ten sposób możliwość ich publikacji w kolejnych odsłonach cyklu Guitar Hero. Ekskluzywna umowa została podpisana na czas nieokreślony.

Guitar Hero IV z większą liczbą instrumentów

Jiker, 22 kwietnia 2008, 14:35

Guitar Hero przeżywa aktualnie drugą młodość. Seria sprzedaje się świetnie, a autorzy liczą gigantyczne zyski. Na jednym jednak polu przegrywa wyraźnie z Rock Bandem od Electronic Arts. Chodzi mianowicie o liczbę instrumentów, na których można odegrać poszczególne piosenki. Czwarta odsłona GH powinna to jednak zmienić, o czym poinformował właśnie prezes koncernu Activision.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (16 kwietnia 2008)

Jiker, 16 kwietnia 2008, 10:00

Okami na Wii debiutuje, nowe gry w Xbox Originals, Emergency Mayhem już dostępne, Capcom planuje wykupienie zachodniego studia, Disney zamyka swoje MMO, Square Enix podaje oficjalne informacje o światowej premierze Dragon Quest V – zapraszamy Was do środowego wydania „Wieści ze świata w telegraficznym skrócie”. Życzymy miłej lektury!

Czy utwory Def Leppard trafią do Guitar Hero IV?

Jiker, 28 marca 2008, 09:24

Guitar Hero IV pozostaje dla nas wielką niewiadomą. W chwili obecnej wszystkie siły przerobowe firm Neversoft oraz Activision zostały bowiem rzucone do produkcji Guitar Hero: Aerosmith. Od czasu do czasu przebijają się jednak do sieci różnego rodzaju plotki, mogące sugerować m.in. zawartość GH IV. Tak jest i w tym przypadku.

Guitar Hero: Aerosmith z utworami innych kapel

Jiker, 27 marca 2008, 11:34

Oficjalna zapowiedź najnowszej odsłony cyklu Guitar Hero – specjalnej edycji poświęconej kultowemu zespołowi rockowemu Aerosmith – pociągnęła za sobą szereg wątpliwości, czy aby skupienie się na twórczości jednego tylko zespołu wyjdzie produkcji na dobre. Wiele wskazuje jednak na to, że były to obawy przedwczesne, o czym stara się przekonać gitarzysta Aerosmith, Joe Perry.

Activision zapowiada Guitar Hero: Aerosmith

Metatron, 15 lutego 2008, 20:14

Guitar Hero III to jeden z bestsellerów ubiegłego roku. Trudno się więc dziwić, że Activision pragnie maksymalnie wykorzystać tę markę. Wygląda na to, że jedna gra z serii w roku to dla wydawcy za mało, dlatego też nie poprzestanie na Guitar Hero IV, ale wcześniej wyda inną, tym razem tematyczną produkcję.