Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat The Punisher

THQ zwalnia część załogi Volition

Jiker, 4 marca 2009, 11:55

Na początku lutego zostaliśmy poinformowani przez zarząd THQ, że już niedługo w ramach firmy przeprowadzona zostanie zakrojona na szeroką skalę restrukturyzacja. Proces ten obejmie m.in. zwolnienie 24% załogi przedsiębiorstwa, czyli około 600 pracowników. Okazuje się, że niemal 1/6 z nich pochodzić będzie ze studia Volition, odpowiedzialnego w ostatnim czasie m.in. za cykl Saints Row.

Nadchodzi nowy Punisher

Filip „fsm” Grabski, 17 września 2008, 11:00

Trzy lata temu jeden ze sztandarowych komiksowych bohaterów ze stajni Marvela – Frank Castle znany jako Punisher nawiedził nasze PC/Xboxy/PS2 w grze pod jakże oczywistym tytułem The Punisher. Czas na powtórkę.

Konkurs The Punisher - gra za friko! zakończony

Solnica, 19 września 2005, 13:31

Zakończył się nasz mini konkurs dla posiadaczy abonamentów MayClub w którym nagrodą dla zwycięzcy był egzemplarz gry The Punisher. Tym razem szczęśliwy los uśmiechnął się do osoby o ksywce ...

Konkurs The Punisher - gra za friko!

Solnica, 15 września 2005, 13:51

Kolejny konkurs z serii „gra za friko” i kolejna ciekawa nagroda do wygrania, którą tym razem jest gra The Punisher. Reguły zabawy wciąż te same – jeden mail i odrobina szczęścia wystarczą, aby przesyłka z nagrodą trafiła właśnie do was.

Przemoc naznaczona - polskie wydanie Punishera

Łukasz Malik, 28 kwietnia 2005, 13:14

Dzisiejsza premiera polskiej wersji Punishera jest doskonałą okazją aby poruszyć problem oznaczania gier o treści nieodpowiedniej dla młodych graczy. Pomimo, że na niektórych grach wydawanych w naszym kraju znajdujemy oznaczenia PEGI lub ELSPA, to Polska nie znajduje się oficjalnie na liście krajów, w których obowiązuje ogólnoeuropejski system klasyfikacji gier PEGI.

Poradnik: The Punisher

Redakcja GRYOnline.pl, 23 lutego 2005, 18:08

Poradnik do gry akcji The Punisher, opartą o kolejną postać komiksowego mściciela. Zawiera dokładny opis przejścia wszystkich misji, skupiający się głównie na trudniejszych momentach (masowych strzelaninach), bossach i wykonywanych zadaniach.

The Punisher w sklepach

Krystian Smoszna, 18 stycznia 2005, 09:31

Pasjonatów bezkompromisowych i brutalnych gier z pewnością ucieszy fakt, że od wczoraj Frank Castle oficjalnie eksterminuje bandytów na trzech platformach sprzętowych: PlayStation 2, Xbox oraz PC. The Punisher – opowieść o bezwzględnym mścicielu, który „nikomu nie przepuści” jest już w sprzedaży.

Inwazja gier opartych na przygodach komiksowych bohaterów

Kull, 7 stycznia 2005, 12:47

Serwis ign.com opublikował artykuł podsumowujący wzmianki na temat nadchodzących gier, których fabuła opowie przygody bohaterów najpopularniejszych serii komiksów. Zestawienie obejmuje produkcje z planem wydawniczym w okresie 2005-2007.

The Punisher 2 na Xbox 2?

Krystian Smoszna, 13 grudnia 2004, 12:19

Jeszcze dobrze nie ucichła wrzawa spowodowana pojawieniem się grywalnego demo The Punisher a w sieci już krążą plotki o jego następcy. Ktoś mógłby pomyśleć, że nie ma się czym ekscytować, wszak produkt firmy Volition nie zapowiada się na wielki hit, ale elektryzująca jest tu inna wiadomość. Prawdopodobnie druga odsłona przygód Franka Castle będzie pierwszym produktem dostępnym na konsolę Xbox 2.

101 sposobów na wymierzenie sprawiedliwości - demo The Punisher już dostępne!

Krystian Smoszna, 9 grudnia 2004, 09:41

W dniu wczorajszym koncern THQ opublikował pierwsze, grywalne demo The Punisher, gry akcji nasuwającej słuszne skojarzenia z serią Max Payne. Program przygotowany przez firmę Violiton Inc., pozwoli graczom dokonać eksterminacji przestępców w jednym, specjalnie przygotowanym etapie.

The Punisher również na PeCety

Speed, 11 października 2004, 15:38

Z najnowszego oświadczenia prasowego koncernu THQ dowiedzieliśmy się, że w fazie developingu jest już PeCetowa wersja gry pt. The Punisher. Wcześniej oficjalnie mówiono, że nowy produkt studia Volition Inc. pojawi się jedynie na konsole Sony PS2 oraz Microsoft Xbox. Posiadacze komputerów klasy PC otrzymają rzeczony tytuł w tym samym czasie, co gracze konsolowi – w styczniu przyszłego roku.