Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Serious Sam 3: BFE

Serious Sam 4 wciąż powstaje. Seria bez wsparcia DirectX9

Entelarmer, 13 lutego 2017, 11:43

Studio Croteam zapowiedziało rezygnację ze wsparcia bibliotek DirectX9 w grach z serii Serious Sam na rzecz technologii Vulkan. Zmiana będzie jedną z wielu nowości, które odświeżą pierwsze trzy odsłony. Ponadto zapewniono, że wciąż trwają prace nad czwartą częścią cyklu.

Studio Croteam pracuje nad grą Serious Sam 4 oraz zupełnie nową marką

Ender, 5 marca 2014, 20:30

Twórcy serii Serious Sam ze studia Croteam potwierdzili, że pracują nad jej czwartą częścią. Równocześnie przygotowują również drugą grę, reprezentująca zupełnie nową markę. Obie produkcje powinny zadebiutować jeszcze w tym roku.

Wieści ze świata (Serious Sam 3: BFE, Steam, Facebook) 5/10/12

Sarge, 5 października 2012, 12:55

Dziś piszemy m.in. o dacie premiery dodatku DLC Jewel of the Nile do gry Serious Sam 3: BFE, liczbie aktywnych użytkowników Facebooka, a także promocjach na Steamie. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wielki czerwony skorpion z gry Serious Sam 3 daje łupnia piratom

Hed, 8 grudnia 2011, 10:28

W grze Serious Sam 3: BFE zastosowano dość nietypowe zabezpieczenie przed piratami. W nielegalnych egzemplarzach produkcji studia Croteam grasuje wielki czerwony skorpion, którego nie da się zabić. Obecność potwora skutecznie psuje zabawę. Czy takie rozwiązanie pomoże w walce z piractwem?

Serious Sam 3: BFE debiutuje na pecetach

Kono, 22 listopada 2011, 15:35

Na serwisie Steam o godzinie 19.00 zadebiutuje nowa gra chorwackiego zespołu Croteam, czyli Serious Sam 3: BFE. Z tej okazji wypuszczono specjalny zwiastun.

Serious Sam 3: BFE zalicza opóźnienie. Premiera w połowie listopada

Kono, 1 października 2011, 09:30

Pracownicy studia Croteam ujawnili, że gra Serious Sam 3: BFE nie pojawi się w sklepach 18 października. Tytuł zaliczy miesięczne opóźnienie i zadebiutuje dopiero w połowie listopada.

Znamy wymagania sprzętowe gry Serious Sam 3: BFE

Sarge, 30 sierpnia 2011, 11:35

Na łamach serwisu dystrybucji cyfrowej Steam pojawiły się wymagania sprzętowe gry Serious Sam 3: BFE. Do komfortowej zabawy w wysokich detalach będziemy potrzebowali mocnego peceta.

Serious Sam 3: BFE zadebiutuje na rynku 18 października

Łosiu, 24 sierpnia 2011, 10:06

Chorwacki deweloper Croteam ogłosił datę premiery trzeciej odsłony przygód Poważnego Sama. Serious Sam 3: BFE będzie dostępny 18 października tego roku. Tymczasem w dystrybucji cyfrowej można już składać zamówienia przedpremierowe na grę.

Serious Sam 3: BFE – w cztery osoby przy jednym komputerze

Łosiu, 10 sierpnia 2011, 10:12

Zespół Croteam potwierdził, że w Serious Sam 3 będzie można zagrać w cztery osoby na jednym komputerze dzięki opcji podziału ekranu.

Wieści ze świata (Serious Sam 3, Journey, GoldenEye) 28/06/11

Jiker, 28 czerwca 2011, 14:26

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o przecenach PlayStation 3 w UK, końcu szerszej współpracy Yu Suzukiego i firmy SEGA, dodatku do Operation Flashpoint: Red River, nowym dziele twórców Deadly Premonition, a także becie Journey. Zapraszamy do lektury.

Pierwszy zwiastun i mnóstwo informacji o grze Serious Sam 3

Hed, 2 czerwca 2011, 10:22

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun gry Serious Sam 3: BFE, w której ponownie wcielimy się w tytułowego twardziela stającego do walki z hordami najeźdźców z kosmosu. Materiał przygotowany przez studio Croteam pokazuje zarówno moc nowego silnika graficznego, jak i pomysły twórców na urozmaicenie charakterystycznej, totalnie zręcznościowej i zwariowanej rozgrywki.

Serious Sam 3 będzie promowany trzema niezależnymi grami

Hed, 10 marca 2011, 10:29

Twórcy gier prześcigają się w nowych formach promowania wysokobudżetowych tytułów. Jedną z częstych praktyk jest wypuszczanie mniejszych reklamowych produkcji. Firma Devolver Digital i studio Croteam chcą pójść dalej – przed premierą Serious Sam 3 pojawią się trzy poboczne odsłony gry, stworzone przez niezależnych twórców.

Nowe informacje i screeny z Serious Sam 3: BFE. Kooperacja dla 16 osób

Kono, 28 lutego 2011, 20:35

Chorwacki zespół Croteam nie był zbyt wylewny jeśli chodzi o doniesienia dotyczące trzeciej części przygód Poważnego Sama. Dzisiaj pisaliśmy już o pierwszym screenie, który zespół wypuścił. Natomiast kilka godzin temu serwis RockPaperShotgun.com udostępnił jeszcze więcej zrzutów ekranowych oraz oficjalną notkę prasową od dewelopera.

Poważny Sam staje się "poważny" - pierwszy screen z Serious Sam 3

Sarge, 28 lutego 2011, 13:30

Niezwykła oszczędność studia Croteam w udostępnianiu nowych informacji na temat Serious Sam 3 sprawia, że nawet najbardziej szczątkowe doniesienia na temat tej pierwszoosobowej strzelaniny podnoszą ciśnienie wśród fanów. Z pewnością podskoczy ono raz jeszcze, ponieważ w końcu udostępniono pierwszy screen z gry.

Serious Sam 3 wyjdzie latem

Hed, 13 lutego 2011, 10:42

Szef Croteam Roman Ribaric zapowiedział na oficjalnej stronie studia, że Serious Sam 3 zostanie wydany latem tego roku. Pełnoprawnej zapowiedzi produkcji możemy spodziewać się dopiero za jakiś czas.

O silniku graficznym w Serious Sam III

Sarge, 28 grudnia 2010, 11:45

Od czasu wydania gry Serious Sam II minęło już ponad pięć lat. Choć w międzyczasie doczekaliśmy się zapowiedzi trzeciej części słynnej strzelaniny z perspektywy pierwszej osoby, to chorwackie studio Croteam raczej dość oszczędnie wypowiadało się na temat swojego dzieła. Tymczasem dowiedzieliśmy się czegoś więcej o silniku tej produkcji.

Serious Sam 3 jeszcze w 2010 roku

Jiker, 20 grudnia 2009, 12:00

Roman Ribaric ze studia Croteam oświadczył na łamach serwisu Destructoid, że deweloping pierwszoosobowej strzelaniny Serious Sam 3 postępuje w zadowalającym tempie. Z tego też względu pełna wersja nowej odsłony przygód Sama „Seriousa” Stone’a powinna zadebiutować na rynku jeszcze w przyszłym roku.

Serious Sam 3 z nowym stylem graficznym

Raven, 22 lipca 2009, 08:58

Chorwackie studio Croteam, znane przede wszystkim z serii Serious Sam, ujawniło właśnie jeden bardzo istotny szczegół dotyczący trzeciej części swojego flagowego tytułu. Mianowicie twórcy żegnają się z charakterystycznym groteskowym i kolorowym stylem graficznym.

Serious Sam 3 także na Xboksie 360?

Hed, 24 czerwca 2009, 11:51

Firma Majesco poinformowała, że w tym tygodniu będzie miała poważne („SERIOUS”) ogłoszenie, w związku z którym powinniśmy rozgrzać Xboksa 360. Chociaż są to tylko czyste spekulacje, być może chodzi o wydanie trzeciej odsłony Serious Sama, znanego do tej pory tylko i wyłącznie z pecetów, właśnie na platformę Microsoftu. Gra jest na pewno w produkcji, ale oprócz tego nie wiemy o niej jeszcze nic.

Croteam pracuje nad Serious Samem 3 i nieujawnioną grą

Hed, 15 maja 2009, 09:15

Studio Croteam pracuje nad kilkoma projektami, w tym nad nowym silnikiem graficznym (Serious Engine 3), nieujawnioną jeszcze produkcją oraz następną, trzecią już odsłoną radosnej strzelanki Serious Sam. Te informacje zaprezentował przedstawiciel dewelopera Roman Ribaric na oficjalnej stronie. Wyjaśnił on również sytuację zapowiedzianego w 2007 roku dzieła, które jednak zostało wstrzymane.

Oficjalna zapowiedź Serious Sam 3 w chorwackim magazynie GamePlay?

Jiker, 14 maja 2007, 08:40

Serwis Seriously! poinformował, że w gronie najważniejszych materiałów majowego wydania chorwackiego magazynu GamePlay znajduje się wywiad z Alenem Ladavakiem, Davorem Hunskim oraz Robanem Ribarikiem, przedstawicielami firmy Croteam. Podobno omówiona została w nim trzecia odsłona serii Serious Sam.