Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Hello Neighbor

Hello Neighbor za darmo w Epic Games Store

Bartosz Woldański, 30 grudnia 2019, 17:01

Przedostatnią darmową grą z okazji świątecznej wyprzedaży w Epic Games Store okazało się Hello Neighbor, skradanka FPP od studia Dynamix Pixels.

Hello Neighbor: Hide and Seek – zapowiedziano nową skradankową przygodówkę

Michał Kułakowski, 31 sierpnia 2018, 19:01

Studio Dynamic Pixels zapowiedziało grę Hello Neighbor: Hide and Seek, która jest prequelem wydanego w ubiegłym roku Hello Neighbor. Nowa produkcja ukaże się jeszcze w tym roku, a jej bohaterami będzie dwójka obdarzonych bogatą wyobraźnią dzieci. Poza tym w produkcji jest multiplayerowy Secret Neighbor.

Hello Neighbor wkrótce na urządzeniach mobilnych oraz konsolach PS4 i Switch

Kamil Zwijacz, 10 maja 2018, 17:41

Dostępna od kilku miesięcy na komputerach osobistych i Xboksie One gra Hello Neighbor ukaże się w lipcu na konsolach Switch, PlayStation 4 oraz urządzeniach mobilnych (iOS i Android).

Hello Neighbor sprzedało się w 500 tys. egzemplarzy

Bartosz Świątek, 5 lutego 2018, 09:00

Stworzone przez studio Dynamic Pixels Hello Neighbor sprzedało się w 500 tys. egzemplarzy. Informację tę przekazał za pośrednictwem Twittera twórca serwisu Steam Spy, Sergiej Galjonkin.

Hello Neighbor – zapowiedziano nietypową skradankę z zaawansowaną sztuczną inteligencją

Adrian Werner, 30 września 2016, 11:45

Studio Dynamic Pixels i firma tinyBuild zapowiedziały skradankę Hello Neighbor. Zadaniem gracza będzie zinfiltrowanie domu podejrzanego sąsiada. Właściciel posesji zrobi wszystko, aby nas powstrzymać, a kierująca nim sztuczna inteligencja ma być w stanie uczyć się naszych taktyk i wymyślać sposoby ich zneutralizowania.