Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Afterfall

Afterfall: Pearl of the Wasteland kolejną odsłoną polskiej serii Afterfall?

Marcin Skierski, 9 grudnia 2011, 12:30

Jeden z ostatnich zwiastunów polskiej gry Afterfall: InSanity zawiera prezentację obrazka z logo Afterfall: Pearl of the Wasteland. Całkiem możliwe, że jest to tytuł nowej odsłony serii.

Afterfall się rozkręca – kolejna gra powiązana z filmem o Czarnobylu

Szymon Liebert, 26 października 2010, 11:56

Firma Nicolas Games zapowiedziała nową produkcję z uniwersum Afterfall, która będzie powiązana z filmem Patryka Vegi - Czarnobyl. Zdjęcia do nowego dzieła autora Pitbulla rozpoczną się w najbliższych miesiącach. Sam reżyser napisze też scenariusz na potrzeby gry. Polskie studio zabierze się za nią dopiero w listopadzie, więc na razie jej szczegóły są nieznane.

Nowe obrazki z Afterfall: Insanity

Remigiusz Maciaszek, 21 maja 2010, 11:04

Rodzimy producent Nicolas Intoxicate zamieścił na swojej stronie nowe obrazki z gry Afterfall: Insanity i trzeba przyznać, że wyglądają one dosyć obiecująco. Wiele wskazuje na to, że ten polski survival horror może być całkiem zgrabną produkcją.

Survival horror Afterfall zmienia nazwę

Szymon Liebert, 6 kwietnia 2010, 14:12

Polski survival horror znany do tej pory jako Afterfall: Rascal otrzymał nową nazwę: Afterfall Insanity. Gra ma pojawić się jeszcze w tym roku i być wprowadzeniem do nowego uniwersum, które później zostanie rozwinięte między innymi w produkcji cRPG. Te i inne informacje o planach Nicolas Games poznaliśmy w magazynie Dzień na rynkach stacji TVN CNBC Biznes.

Pierwsze screeny z Afterfall: Rascal

Anna Karpińska, 16 marca 2010, 12:00

Polskie studio Nicolas Games pracujące nad utrzymaną w konwencji survival horroru grą akcji Afterfall: Rascal, opublikowało pierwsze screeny prezentujące wygląd postapokaliptycznego uniwersum gry i dające wyobrażenie o klimacie towarzyszącym rozgrywce.

Afterfall: Rascal jeszcze w tym roku

Szymon Liebert, 22 lutego 2010, 12:15

Tomasz Majka, szef firmy Nicolas Games, powiedział w porannym programie TVN CNBC Biznes, że pierwsza gra osadzona w uniwersum Afterfall, czyli Rascal, zostanie wydana jeszcze w tym roku na pecety i być może konsole (PlayStation 3, Xbox 360). Podobno prace nad produkcją są w zaawansowanym stadium, więc zrealizowanie planów wydawniczych powinno się udać.

Afterfall: Rascal wyjdzie także na konsole

Szymon Liebert, 12 października 2009, 16:25

Firma Nicolas Games poinformowała, że podpisano porozumienie z FrontLine Studios w sprawie przygotowania dystrybucji nowej produkcji Afterfall: Rascal w Stanach Zjednoczonych i opracowania konsolowej wersji gry. Rascal to drugi tytuł rozgrywany w uniwersum Afterfalla, który jest tworzony przez studio Nicolas Games Intoxicate i zostanie wydany w przyszłym roku.

Afterfall także na konsole

Maciej Śliwiński, 13 stycznia 2009, 11:30

Zapowiadająca się bardzo obiecująco polska produkcja – Afterfall, będzie dostępna również na konsole najnowszej generacji. Taką informację podano na oficjalnej stronie gry.

Nicolas Games przejmuje projekt Afterfall

Piotr Doroń, 4 kwietnia 2008, 12:40

Z pewnością wielu spośród Was kojarzy niezależną produkcję o tytule Afterfall – postapokaliptycznego cRPG przygotowanego od ponad trzech lat przez polską grupę zapaleńców, ukrywającą się pod nazwą Intoxicate Interactive. Od dzisiaj wiemy już oficjalnie, że produkt ów zostanie wydany jako pełnoprawna produkcja.

Ukończono prace nad prezentacją polskiej gry Afterfall: Preludium

Artur Falkowski, 4 grudnia 2006, 08:37

Polska ekipa developerska Intoxicate Interactive doniosła, że dwumiesięczne prace nad stworzoną w celu przedstawienia inwestorom prezentacją gry Afterfall:Preludium zostały ukończone.