Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Condemned: Criminal Origins

Badania: Najstraszniejsza gra na Xboksa 360

Ender, 10 września 2011, 18:26

Brytyjskie studio badawcze Vertical Slice spróbowało naukowo, za pomocą kilkustopniowych badań, określić jaką grę wydaną na konsoli Xbox 360 można uznać za najstraszniejszą.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (18 kwietnia 2008)

Jiker, 18 kwietnia 2008, 11:02

Digimon World Championship w produkcji, demonstracje Condemned 2 i Iron Man, Namco Bandai potwierdza premierę odnowionego Soul Calibura, nowe gry w serwisie WiiWare – zapraszamy do ostatnich w tym tygodniu „Wieści ze świata w telegraficznym skrócie”. Życzymy miłej lektury.

Film na podstawie gry Condemned: Criminal Origins ma nową nazwę

Vercetti, 16 sierpnia 2007, 18:35

O tym, że wytwórnia Warner Bros. przymierza się do nakręcenia filmu na podstawie mrocznej gry akcji Condemned: Criminal Origins, wiadomo było już blisko dwa lata temu. Dzieło grupy Monolith Productions miało doczekać się kinowej adaptacji pod tajemniczo brzmiącym tytułem Species X. Plany uległy jednak zmianie.

Jak wyglądać będzie główny bohater Condemned 2: Bloodshot?

eLKaeR, 15 maja 2007, 17:44

Od czterech dni wiemy, że kontynuacja Condemned: Criminal Origins na pewno ujrzy światło dzienne. Część druga nosi podtytuł Bloodshot, a głównym bohaterem ponownie ma być Ethan Thomas – tym razem oblicze protagonisty będzie jednak cokolwiek mroczne. Przekonać się o tym możemy z pierwszej grafiki koncepcyjnej, udostępnionej właśnie przez developerów.

Kontynuacja Condemned: Criminal Origins już oficjalnie

Metatron, 11 maja 2007, 15:16

W końcu doczekaliśmy się potwierdzenia plotek o szykowanym sequelu gry Condemned: Criminal Origins. Kontynuacja nosić będzie tytuł Condemned 2: Bloodshot i ukaże się w wersji na konsole Xbox 360 oraz PS3 na początku przyszłego roku. Jej wydawcą będzie firma SEGA.

Będzie kontynuacja Condemned: Criminal Origins?

eLKaeR, 12 marca 2007, 08:55

Mrożącą krew w żyłach grę akcji pt. Condemned: Criminal Origins firma Monolith Productions może zaliczyć do udanych – przykładowo w naszej recenzji przyznaliśmy wersji pecetowej ocenę 82%. Produkt ów powstał jednak przede wszystkim z myślą o konsoli Xbox 360 i jeśli wierzyć zakulisowym doniesieniom, to na platformie tej pojawi się w przyszłości jego sequel.

„Klasyki” od Microsoftu na „trzystasześćdziesiątkę”

Elrond, 20 września 2006, 13:25

Redaktorzy serwisu MCV potwierdzili, iż Microsoft przygotowuje serię „klasyków,” przeznaczoną dla konsoli Xbox 360. Promocja, przewidziana na razie tylko na rynek europejski, rozpocznie się 13 października, a gry, które wezmą w niej udział wycenione zostały na 24.99 funtów angielskich (ok. 145 zł).

Osiem gier, których nie zobaczymy na PS3

Vercetti, 7 sierpnia 2006, 12:31

Choć według zapewnień Phila Harrisona na konsolę PlayStation 3 powstaje aktualnie ponad sto tytułów, nie możemy zapominać o grach, które najpewniej nie ukażą się na nadchodzącym next-genie Sony. Pomimo tego, że lista tych pozycji jest stosunkowo krótka, pojawiło się na niej parę ciekawych produktów.

Poradnik: Condemned: Criminal Origins

Redakcja GRYOnline.pl, 24 maja 2006, 19:02

W poradniku do gry Condemned: Criminal Origins znajduje się opis wszystkich przygotowanych przez autorów etapów wraz z położeniem sekretnych przedmiotów.

Edycja PC gry Condemned: Criminal Origins już jest

Krooliq, 12 kwietnia 2006, 13:06

Firma SEGA ogłosiła, że gra akcji o nazwie Condemned: Criminal Origins, którą 22 listopada ubiegłego roku wydano w wersji na konsolę Xbox 360, od teraz jest już dostępna również dla posiadaczy PeCetów.

Wiosenny wysyp dem

Łukasz Malik, 1 kwietnia 2006, 09:10

Rzadko się zdarza, żeby w przeciągu dwóch dni światło dzienne ujrzało tyle ciekawych wersji demonstracyjnych. Nie pozostaje mi nic innego jak zaproszenie Was do ściągania i dzieleniem się wrażeniami z rozgrywki!

PeCetowa konwersja Condemned: Criminal Origins w "złocie"

Krystian Smoszna, 14 marca 2006, 07:44

Niespełna miesiąc dzieli nas od premiery gry Condemned: Criminal Origins. Pierwszoosobowy thriller przygotowany przez twórców gry F.E.A.R. osiągnął już „złoty” status, a to oznacza, że program wszedł w ostatnią fazę produkcji.

Premiera Condemned: Criminal Origins (PC) już na początku kwietnia

Jiker, 25 lutego 2006, 10:11

Wstępne zapowiedzi firmy Monolith Productions odnośnie daty wydania gry Condemned: Criminal Origins na komputerach klasy PC, mówiące o przełomie marca i kwietnia sprawdziły się. Wydawca gry, koncern SEGA, ogłosił, że wszyscy właściciele pecetów będą mogli zagrać w tego oryginalnego FPSa już 11 kwietnia – wtedy to odbędzie się światowa premiera Condemned: Criminal Origins.

Condemned: Criminal Origins - premiera wersji PC na przełomie marca i kwietnia

Thorwalian, 12 stycznia 2006, 09:45

Condemned: Criminal Origins od Monolith Productions, to bez wątpienia jedna z najbardziej udanych pozycji ubiegłego roku. Niestety, na razie przekonać się o tym mogli jedynie szczęśliwi posiadacze platformy Xbox 360. Wkrótce ta sytuacja ulegnie jednak zmianie - poznaliśmy termin wydania edycji przygotowywanej z myślą o komputerach PC

Japoński Xbox 360 uruchamia amerykańskie gry?

Jiker, 25 listopada 2005, 12:37

W Internecie krążą plotki, jakoby japońskie wersje konsol Xbox 360 uruchamiały bez żadnych problemów amerykańskie edycje gier.

Condemned: Criminal Origins w „złocie”, ale tylko na Xbox 360

Krooliq, 3 listopada 2005, 09:36

SEGA właśnie poinformowała, że najnowszy produkt pracowników firmy Monolith Productions (twórców Blood, F.E.A.R. i The Matrix Online), czyli survival horror o nazwie Condemned: Criminal Origins w wersji dedykowanej konsoli Xbox 360 uzyskał status „gold” i odjechał do tłoczni.

Condemned na dużym ekranie?

Elrond, 6 października 2005, 11:01

Przedstawiciele firmy Warner Bros. poinformowali o podjęciu współpracy z Kurtem Sutterem, współproducentem serialu The Shield, którego zadaniem będzie stworzenie scenariusza do filmu Species X - mrocznego dramatu z policyjnym detektywem w roli głównej. A dlaczego o tym piszemy, spytacie zapewne. Odpowiedź jest prosta - wątki fabularne filmu mają bowiem wiązać się z Condemned: Criminal Origins.

Survival horror od ojców Blood wystartuje później

eLKaeR, 1 lipca 2005, 11:11

Bezlitośni mordercy i inni obłąkani potępieńcy staną na drodze gracza w Condemned: Criminal Origins, czyli kolejnym dziele pracowników firmy Monolith Productions – twórców Blood, F.E.A.R. i The Matrix Online. Ten produkt z gatunku survival horror trafi na sklepowe półki nieco później, niż zakładano pierwotnie, ponieważ korporacja SEGA dokonała właśnie zmiany w planie wydawniczym.

Pierwsze screenshoty z gry Condemned: Criminal Origins

Krooliq, 29 marca 2005, 11:36

W lutym informowaliśmy Was o nowej grze FPS, powstającej w studiu Monolith Productions, a zatytułowanej Condemned: Criminal Origins. Dzisiaj możemy pokazać Wam pierwsze screenshoty z tej produkcji.

Condemned – nowa gra z Monolith

Krooliq, 18 lutego 2005, 11:37

Firma SEGA podała właśnie do wiadomości, że wraz z zespołem developerskim Monolith Productions pracuje nad nową grą FPS Condemned. Produkt ten ma się ukazać w wersji na konsole nowej generacji oraz na PC, a jego premiera jest zapowiedziana na tegoroczną zimę.