Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Shank

Shank 2 zostanie wydany na początku 2012 roku

Hed, 28 września 2011, 09:29

Powstaje druga część „chodzonej bijatyki” Shank, za którą odpowiada studio Klei Entertainment. Producent zapewnia, że w kontynuacji dostaniemy kolejne przygody tytułowego bohatera i znacznie lepszy system walki. Gra Shank 2 zostanie wydana przez firmę Electronic Arts na początku przyszłego roku. Zagrają w nią posiadacze komputerów i konsol (Xbox 360, PlayStation 3).

Gra Shank w prezencie dla kupujących Bulletstorm w EA Store

Adrian Werner, 11 lutego 2011, 11:06

Od premiery Bulletstorm, czyli najnowszego dzieła polskiego studia People Can Fly dzielą nas już raptem dwa tygodnie. Firma Electronic Arts przygotowała ciekawą promocję mającą zachęcić graczy do zakupu wersji sprzedawanej w dystrybucji elektronicznej.

Pobierz demo pecetowej wersji krwawego Shank

Jiker, 5 listopada 2010, 10:03

Zainteresowała Cię pecetowa wersja dwuwymiarowej zręcznościówki Shank, ale z powodu braku dema nie byłeś w stanie podjąć ostatecznej decyzji w sprawie zakupu? Twój problem doczekał się rozwiązania.

DeathSpank oraz Shank już dostępne na Steamie

Sarge, 27 października 2010, 10:35

Jedne z najciekawszych konsolowych gier tego roku rozprowadzanych metodą cyfrowej dystrybucji, w końcu są już dostępne dla posiadaczy komputerów osobistych. Mowa oczywiście o Deathspank oraz Shank, które na PlayStation 3 i Xboksie 360 pojawiły się w okresie wakacyjnym.

Shank na PC pod koniec tego miesiąca

Sarge, 7 października 2010, 12:00

Jeśli nie mieliście jeszcze okazji grać w konsolową wersję brutalnej dwuwymiarowej platformówki Shank, a planujecie zaopatrzyć się w edycję pecetową, to nie będziecie musieli już długo czekać. Gra ukaże się na komputerach PC jeszcze w tym miesiącu.

Shank w sierpniu na konsolach, jesienią na pecetach

Sarge, 21 lipca 2010, 09:30

Na oficjalnej stronie gry Shank pojawiła się informacja na temat daty premiery tego tytułu. Ta brutalna dwuwymiarowa platformówka ukaże się tylko za pośrednictwem dystrybucji cyfrowej na PlayStation 3, Xboksa 360 oraz komputerach PC.

Wieści ze świata (EverQuest II, Tactical Intervention, Auto Club Revolution) 14/05/10

Jiker, 14 maja 2010, 14:09

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj piszemy m.in. o promocjach związanych z dodatkiem EQII: Sentinel’s Fate, becie nowej gry twórcy Counter Strike’a, nowym wyścigowym MMO, OnLive w Europie, wynikach finansowych Konami, a także nowej, taniej serii na PSP. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Aliens vs Predator, Halo 2, PlayStation 2) 5/03/10

Jiker, 5 marca 2010, 14:30

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj piszemy m.in. o zmianach w MMO Alganon, kolekcjonerskiej edycji Elemental: War of Magic, pomyśle Sony na nowy typ wersji demonstracyjnych, prezentach dla zrozpaczonych fanów Halo 2 i dziesiątych urodzinach PlayStation 2. Zapraszamy do lektury.

Ogłoszenie finalistów The Independent Games Festival 2010

Gambrinus, 4 stycznia 2010, 10:01

W marcu 2010 roku odbędzie się już dwunasta edycja The Independent Games Festival. Do konkursu zostało zgłoszonych aż 301 niezależnych produkcji, o ponad 30 procent więcej niż w ubiegłym roku. Dzisiaj poznaliśmy decyzję jury, która wyznaczyła finalistów w poszczególnych kategoriach. W sumie do wygrania jest pula o wielkości 50 000 dolarów.

Shank – platformówka 2D z rozbudowanym systemem walki

Hed, 6 września 2009, 12:40

Firma Klei Entertainment przedstawiła swoją zupełnie nową produkcję, zatytułowaną Shank, która będzie dostępna tylko w dystrybucji elektronicznej najprawdopodobniej dla posiadaczy Xboksów 360 oraz pecetów. Gra prezentuje się bardzo ciekawie, bo łączy dwuwymiarową rozgrywkę znaną z klasycznych platformówek z niezwykle krwawą, komiksową oprawą wizualną.