Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Tom Clancy's The Division: Podziemia

Tom Clancy’s The Division doczekało się pierwszego płatnego rozszerzenia - Underground

Góral, 28 czerwca 2016, 12:05

W nieco ponad trzy miesiące od momentu premiery gra Tom Clancy’s The Division doczekała się pierwszego płatnego dodatku, zatytułowanego Underground (Podziemia). Wraz z nim opublikowano dużą aktualizację 1.3.

Nowe informacje na temat dodatków do gry Tom Clancy’s The Division

Arantasar, 13 czerwca 2016, 23:55

W trakcie swojego panelu na targach E3 2016 firma Ubisoft ujawniła szereg informacji dotyczących dodatków do gry Tom Clancy’s The Division. Rozszerzenie Podziemia ukaże się 28 czerwca na PC i Xboksie One, a 2 sierpnia na konsolach PlayStation 4. Z kolei DLC Przetrwanie doczekało się zwiastuna.

Wieści ze świata (The Division, Destiny, Neverwinter) 6/6/2016

Draug, 6 czerwca 2016, 14:22

Dziś piszemy o przypuszczalnej dacie premiery pierwszego płatnego DLC do Tom Clancy’s The Division (pt. Podziemia), zarejestrowaniu przez Bungie znaku towarowego Rise of Iron (związanego najpewniej z Destiny) i o zapowiedzi gry Neverwinter na PS4. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

The Division - DLC Podziemie i Przetrwanie najpierw na XOne

Góral, 7 marca 2016, 20:22

Firma Ubisoft poinformowała, że pierwsze dwa płatne dodatki do gry Tom Clancy's The Division, a więc Podziemie i Przetrwanie, ukażą sie najpierw na Xboksie One. Okres ekskluzywności zakończy się po 30 dniach od momentu premiery każdego DLC.

Tom Clancy’s The Division otrzyma dwa darmowe i trzy płatne dodatki

Adrian Werner, 4 marca 2016, 09:28

Studio Massive Entertainment i firma Ubisoft ujawniły plany rozwoju gry Tom Clancy’s The Division po premierze. Obejmują one dwa darmowe i trzy płatne dodatki w pierwszym roku obecności tytułu na rynku, jak również aktualizacje z nową zawartością.