Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Shadwen

Wieści ze świata (Evolve, Stellaris, Shadwen) 10/8/2016

Draug, 10 sierpnia 2016, 14:35

Dziś piszemy o aktualizacjach z nowymi mapami i postaciami do Evolve, zapowiedzi dużej łatki 1.3 do Stellaris oraz o 15. urodzinach Frozenbyte, w ramach których studio wypuściło darmowe poziomy do Shadwen i rozpoczęło wyprzedaż swoich gier na Steamie. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Shadwen, skradanka z mechaniką rodem z SUPERHOT, zadebiutuje 17 maja

Jakub Mirowski, 5 maja 2016, 18:48

Deweloperzy z fińskiego studia Frozenbyte zapowiedzieli, że ich najnowsza produkcja, skradanka Shadwen, w której czas płynie tylko wtedy, gdy porusza się gracz, zadebiutuje 17 maja na PC, Macu, Linuksie oraz PlayStation 4.

Shadwen - poznaliśmy datę premiery i wymagania sprzętowe

Adrian Werner, 15 kwietnia 2016, 08:45

Studio Frozenbyte poinformowało, że obok zapowiedzianej wcześniej wersji pecetowej skradanki Shadwen powstaje także wydanie na PlayStation 4. Obie edycje mają trafić do sprzedaży w przyszłym miesiącu. Ujawniono również wymagania sprzętowe.

Shadwen od studia Frozenbyte ukaże się w cenie 14,55 dolarów

Góral, 1 marca 2016, 13:14

Zakończyła się akcja promocyjna gry Shadwen od studia Frozenbyte. Niedawno deweloperzy opublikowali demo, a zadaniem graczy była po prostu zabawa nadchodzącą produkcją. W ten sposób zbierano do łącznej puli punkty, co zaowocowało obniżeniem ceny tytułu z 35 na 14,55 dolarów.

Shadwen - udostępniono demo skradanki autorów Trine

Adrian Werner, 25 lutego 2016, 12:21

Znane z cyklu Trine studio Frozenbyte udostępniło demo swojego kolejnego projektu, czyli skradanki Shadwen. Autorzy zorganizowali z tej okazji nietypowy event, w ramach którego osiągnięty przez wszystkich graczy w ciągu następnych kilku dni wynik przełoży się na obniżenie ceny gry w dniu jej premiery.

Shadwen - zapowiedziano skradankę autorów cyklu Trine

Adrian Werner, 5 grudnia 2015, 09:31

Ludzie ze studia Frozenbyte, czyli twórcy cykli Trine i Shadowgrounds, zapowiedzieli skradankę Shadwen, która połączy czyste podejście do tego gatunku ze sporym zestawem świeżych pomysłów.