Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Indiana Jones (2010)

Next-genowy Indiana Jones na Wii i Playstation2?

ziooleck, 11 maja 2009, 14:15

Indiana Jones już lata temu zaskarbił sobie serca wszystkich miłośników nietuzinkowej akcji. Dotyczy to również graczy, którzy z niecierpliwością oczekują na kolejne części wirtualnych przygód charyzmatycznego bohatera. Trend ten utrzymuje się do dziś, o czym świadczy wrzawa, jaka wybuchła wokół nowej odsłony sagi.

Zwiastun z Indiana Jones The Staff of Kings dostępny

Hed, 24 stycznia 2009, 11:24

W sieci pojawił się nowy tajemniczy zwiastun zapowiadający grę o przygodach najbardziej znanego archeologa na świecie. Wiele wskazuje na to, że Indiana Jones The Staff of Kings pojawi się na konsole firny Nintendo (Wii oraz DS) już na wiosnę tego roku. W materiale pojawia się również logo PlayStation. Najprawdopodobniej tytuł mógłby zostać wydany na przenośną platformę PSP.

Szykuje się nowa gra z Indianą Jonesem?

vampire, 14 stycznia 2009, 13:53

Wczoraj firma Activision wyjawiła swoją europejską listę wydawniczą na najbliższych kilka miesięcy. Oprócz tego, że pojawiły się na niej orientacyjne daty premiery kilku zapowiadanych wcześniej produkcji przypadkiem wyjawiła także nową grę z najpopularniejszym hollywoodzkim archeologiem w roli głównej.

Zamieszanie wokół konsolowego Indiany Jonesa

Thorwalian, 13 stycznia 2009, 11:02

Wielka niepewność wydaje się towarzyszyć szykowanej na ten rok, najnowszej pozycji ze słynnym poszukiwaczem przygód w roli głównej. Nowy Indiana Jones zapowiedziany blisko trzy lata temu na X360 i PS3, być może nigdy nie ujrzy światła dziennego.

Indiana Jones and the Staff of Kings wciąż żyje

vampire, 20 października 2008, 14:24

Podczas targów E3 w 2006 roku firma LucasArts zapowiedziała nowe wcielenie Indiany Jonesa, które miało charakteryzować się realistyczną animacją postaci oraz dużymi możliwościami interakcji z otoczeniem. Produkcja miała trafić na nowe konsole - PS3 i Xboxa 360. Niestety od tamtej imprezy niewiele mieliśmy okazji aby cokolwiek o grze usłyszeć.

Rewelacje z imprezy GameStop Expo

Jiker, 10 września 2008, 11:49

Cykliczna impreza GameStop Expo, organizowana przez GameStop, jedną z największych sieci handlowych zajmujących się rynkiem elektronicznej rozrywki, nie jest być może nagłośnionym medialnie przedsięwzięciem. Nie przeszkadza to jednak w generowaniu ciekawych informacji na tak interesujący nas temat gier. Nie inaczej było w tym roku, o czym próbują nas przekonać stali bywalcy tychże targów, redakcja amerykańskiego serwisu 1UP.

Nowy Indiana Jones na konsole przenośne?

Hed, 29 sierpnia 2008, 13:34

Słynny posiadacz wyświechtanego kapelusz, bicza, nieogolonej facjaty oraz nagannych manier prawdopodobnie pojawi się ponownie w wersji na konsole przenośne (NDS, PSP). Tak przynajmniej można wywnioskować przeszukując oficjalną stronę PEGI (ogólnoeuropejski system klasyfikacji gier). Niestety, prócz tytułu - Indiana Jones and the Staff of Kings – nie wiemy wiele o tej produkcji.

Debiut sklepu z produktami sygnowanymi nazwiskiem Indiany Jonesa już jutro

Jiker, 31 marca 2008, 12:16

Premiera najnowszego filmu o słynnym Indiana Jonesie już za półtora miesiąca. Jak wszyscy dobrze wiemy, zostanie ona wsparta premierami dwóch nowych gier przedstawiających znane, jak i zupełnie nowe przygody najsłynniejszego archeologa świata – LEGO Indiana Jones: The Video Game oraz Indiana Jones 2009 (tytuł roboczy). Na fanów czeka jeszcze jedna interesująca niespodzianka.

Prace nad nowymi przygodami doktora Jonesa wznowione

Von Zay, 22 lutego 2008, 15:34

Wieki temu (czyli w roku 2005) LukasArts ogłosił wszem i wobec, że studio zabiera się do produkcji next-genowej gry, której bohaterem będzie Indiana Jones. Do tej pory jednak cała moc przerobowa firmy zaprzęgnięta była do prac nad Force Unleashed i dopiero teraz, podczas Game Developers Congerence, uroczyście ogłoszono – developing rusza pełną parą. Kiedy w takim razie spodziewać możemy się gry?

Najnowsze zwiastuny filmów Far Cry i Indiana Jones

Przemysław Zamęcki, 15 lutego 2008, 09:49

Podobno Uwe Boll jest całkiem niezłym pięściarzem. Jeżeli chwilkę poszperacie w pamięci, powinniście sobie przypomnieć, jak rzucił wyzwanie obrażającym go, w jego mniemaniu, dziennikarzom, aby stawili mu czoła podczas prawdziwego pojedynku bokserskiego. Znalazło się kilku śmiałków, jednak żadnemu z nich nie udało się wielkiego Uwe położyć na deski. Stąd mniemanie, że boksowanie idzie mu całkiem nieźle. Wniosek może być tylko jeden. Uwe Boll minął się z powołaniem, bo reżyser z niego żaden.

Nowe przygody Indiany Jonesa również na PSP?

Krystian Smoszna, 22 sierpnia 2007, 08:17

Wygląda na to, że koncern LucasArts tworzy w tajemnicy nowy produkt z Indianą Jonesem w roli głównej, który dedykowany jest przenośnej konsoli PlayStation Portable. Tak przynajmniej sugeruje amerykańska organizacja ESRB, zajmująca się przydzielaniem kategorii wiekowych grom komputerowym.

Indiana Jones poszuka laski Mojżesza?

Krystian Smoszna, 16 maja 2007, 10:49

Na łamach oficjalnej strony internetowej sklepu Gamestop dokonano korekty w dacie premiery nowej gry o przygodach Indiany Jonesa, która została zapowiedziana przez koncern LucasArts w maju ubiegłego roku. Rzecz nie byłaby warta uwagi, gdyby nie jeden, drobny szczegół – przy okazji ujawniono również tytuł tego programu.

Lucas i Spielberg gotowi do produkcji kolejnego filmu o przygodach Indiany Jonesa

Krystian Smoszna, 3 stycznia 2007, 14:47

George Lucas i Steven Spielberg są już gotowi do stworzenia czwartej odsłony przygód nieustraszonego archeologa, Indiany Jonesa – informuje magazyn The Hollywood Reporter. Jeśli wszystko dobrze, pierwszy klaps na planie zdjęciowym padnie w czerwcu bieżącego roku.

GOL na E3 2006: Indiana Jones 2007

Shuck, 12 maja 2006, 16:28

Pośród mnogości gier, które LucasArts zaprezentował na E3, zasłużenie największym zainteresowaniem cieszył się nowy Indiana Jones. Gra nie tylko przywracająca na monitory postać nieustraszonego archeologa, ale również, a może przede wszystkim, wprowadzająca do gier dwie absolutnie rewolucyjne technologie – Euphoria Natural Motion oraz Digital Molecular Matter.

Indiana Jones nowej generacji

Krystian Smoszna, 9 maja 2006, 10:35

Na ujawnionej wcześniej liście gier, jakie w tym roku zamierza zaprezentować na targach E3 koncern LucasArts, znajduje się nowy produkt z Indianą Jonesem w roli głównej. Przeznaczony na konsole nowej generacji program przyniesie małą rewolucję w kwestiach interaktywnego otoczenia i zachowania bohaterów niezależnych.

Nowego Indianę Jonesa zobaczymy już wkrótce

eLKaeR, 29 marca 2006, 11:11

Czwarty pełnometrażowy film, traktujący o przygodach archeologa Indiany Jonesa, trafić ma do kin w Anno Domini 2007 – w roli głównej ponownie Harrison Ford, a o reżyserię i scenariusz zadba odpowiednio Steven Spielberg i George Lucas. Natomiast już w bieżącym roku korporacja LucasArts, należąca do tego ostatniego twórcy, zaprezentuje szerokiej publiczności nową grę z cyklu Indiana Jones.