Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Breach (2011)

Strzelanina Breach dostępna do ściągnięcia

Sarge, 27 stycznia 2011, 12:15

Zgodnie z ostatnimi doniesieniami, wczoraj miała miejsce premiera sieciowej strzelaniny Breach, z której ukończeniem twórcy ze studia Atomic Games mieli swego czasu pewne problemy. Po przesunięciu premiery o kilka miesięcy możemy wreszcie sprawdzić, na ile wszystkie obietnice dewelopera znajdują swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Breach w złocie, premiera w tym miesiącu

Sarge, 15 stycznia 2011, 12:35

Studio Atomic Games mające pewne problemy z ukończeniem na czas sieciowej strzelaniny Breach, najwyraźniej uporało się z wszelkimi przeciwnościami. W tej chwili nic już nie powinno zagrozić premierze nowego dzieła autorów kontrowersyjnego Six Days in Fallujah.

Twórcy kontrowersyjnego Six Days In Fallujah opóźniają swoją kolejną grę

Sarge, 17 lipca 2010, 10:10

Studio Atomic Games przesunęło datę wydania swojej nowej strzelaniny sieciowej Breach. Według pierwotnych planów miała ona ukazać się latem, ale to się już nie uda i ostatecznie stanie się ona dostępna dopiero w przyszłym roku.

Breach również na PC

Jiker, 28 marca 2010, 10:37

Studio Atomic Games sprecyzowało liczbę platform, na których zostanie wydana sieciowa gra akcji Breach, którą przybliżyliśmy Wam w ostatni piątek. Dowiedzieliśmy się w ten sposób, że możliwość przetestowania systemu zaawansowanej destrukcji otoczenia otrzymają również użytkownicy pecetów.

Pierwsze szczegóły o Breach - nowej grze twórców Six Days in Fallujah

Jiker, 26 marca 2010, 14:05

Poznaliśmy pierwsze szczegóły na temat gry Breach – nowej produkcji studia Atomic Games, twórców wzbudzającej kontrowersje pozycji o tytule Six Days in Fallujah, która ciągle czeka na wydanie. Ujawniono je w trakcie bostońskiej imprezy PAX East.

Twórcy Six Days in Fallujah pracują nad nową strzelanką

Hed, 23 marca 2010, 07:27

Studio Atomic Games, odpowiedzialne za „kontrowersyjną” i wciąż niewydaną produkcję Six Days in Fallujah, zapowiedziało zupełnie nowy projekt, czyli sieciową strzelankę Breach, która ma trafić na pecety i konsole. To na pewno niemałe zaskoczenie, bo do tej pory nie byliśmy pewni, czy deweloper, mający spore problemy w ostatnich miesiącach, w ogóle funkcjonuje.