Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Destroy All Humans!

Destroy All Humans! - szykuje się powrót klasycznej serii?

OrchidMalevolence, 6 czerwca 2016, 21:30

Miłośnicy nieskrępowanej rozwałki mogą zacierać ręce. Wygląda na to, że Nordic Games ma w planach wskrzeszenie Destroy All Humans! - serii strzelanek, w których to my przeprowadzamy inwazję na Ziemię.

Homeworld w rękach studia Gearbox, Darksiders przejęte przez Nordic Games - wyniki drugiej aukcji aktywów THQ

Adrian Werner, 23 kwietnia 2013, 09:10

Poznaliśmy rezultaty drugiej aukcji aktywów firmy THQ. Studio Gearbox Software kupiło markę Homeworld i szykuje się do wyprodukowania trzeciej części. Natomiast szwedzki wydawca Nordic Games przejął prawa m.in. do serii Darksiders i Red Faction.

Ten obcy. Krótka lista kosmicznych odwiedzin

Filip „fsm” Grabski, 20 lipca 2012, 23:37

Prometeusz w końcu ląduje w polskich kinach. Jest to doskonała okazja do urządzenia sobie krótkiej wycieczki po różnych miejscach na Ziemi, które w grach odwiedzili kosmici.

Dwie nowe gry z cyklu Destroy All Humans! w produkcji

Krystian Smoszna, 10 lipca 2007, 19:28

Nie tak dawno, bo ostatniego dnia czerwca, informowaliśmy Was, że trzecia odsłona cyklu Destroy All Humans! doczeka się premiery jeszcze w tym roku. Dziś dowiedzieliśmy się, że na nowe przygody sympatycznego kosmity musimy poczekać nieco dłużej, ale zamiast jednej, otrzymamy aż dwie gry z Crypto w roli głównej.

Trzecia część serii Destroy All Humans jeszcze w tym roku

Metatron, 30 czerwca 2007, 13:41

Wygląda na to, że bezwzględni i cyniczni, ale sympatyczni kosmici po raz kolejny napadną na Ziemię, a graczom przyjdzie po raz kolejny… stanąć po ich stronie i zniewolić/zniszczyć przebrzydłych ludzi. Oczywiście mowa tu o trzeciej części Destroy All Humans – serii zwariowanych gier opracowanych przez Pandemic Studios.

Gry z serii Red Faction, MX, Stuntman i Saint's Row głównymi pukntami planu wydawniczego firmy THQ

Jiker, 3 lutego 2007, 10:36

Brian Farrell ujawnił przyszłe plany firmy THQ, w której piastuje stanowisko prezesa. Dokonał tego w trakcie wczorajszej konferencji zorganizowanej z myślą o inwestorach.

Destroy All Humans! - będzie sequel

BK, 18 kwietnia 2006, 09:35

Destroy All Humans!, doskonała gra akcji w klimacie SF, doczeka się kontynuacji. Informacja ta została oficjalnie potwierdzona przez wydawcę, firmę THQ, a gra w wersji na Playstation 2 i pierwszego Xboxa pojawi się jeszcze w tym roku.

Soundtrack z Destroy All Humans! dostępny w Stanach Zjednoczonych

Krystian Smoszna, 16 listopada 2005, 08:11

Dużo później niż pierwotnie zapowiadano, na amerykańskim rynku muzycznym pojawił się soundtrack do gry Destroy All Humans! Premiera płyty planowana była na czerwiec bieżącego roku, ale z nieznanych przyczyn oficjalny debiut nastąpił dopiero wczoraj.

Destroy All Humans! w telewizji

Elrond, 26 października 2005, 11:19

W połowie lipca zaserwowaliśmy Wam informację o przymiarkach THQ do przeniesienia Destroy All Humans! na ekrany kinowe oraz telewizyjne. Wygląda na to, iż pomysł ten udał się, a przynajmniej połowicznie.

THQ chce, by kosmici z Destroy All Humans! trafili do telewizorów i na srebrny ekran

ComCo, 15 lipca 2005, 10:23

Atak obcych na Ziemię to temat wciąż wdzięczny dla producentów, gdyż zwabia sporą rzeszę potencjalnych klientów. I głównie z tego powodu korporacja THQ postanowiła rozszerzyć markę Destroy All Humans!, która do tej pory dotyczyła wyłącznie jednej gry video, wydanej na dwie konsole: PlayStation 2 oraz Xbox.

Mini-gra Destroy All Humans!

Krystian Smoszna, 17 czerwca 2005, 07:38

Koncern THQ, wydawca Destroy All Humans! udostępnił wczoraj mini-grę promującą wspomniany wyżej tytuł, która dostępna jest za darmo a do jej uruchomienia wystarczy zwykła przeglądarka stron internetowych.

THQ opublikuje specjalny soundtrack do Destroy All Humans!

Krystian Smoszna, 9 czerwca 2005, 07:24

Niezwykle ciekawie zapowiada się ścieżka dźwiękowa do gry Destroy All Humans!, nad którą od dłuższego czasu pracuje studio Pandemic. Wydawca programu – koncern THQ – zapowiada, że w trakcie zmagań usłyszymy monumentalne utwory symfoniczne, natomiast w opublikowanym osobno soundtracku, przeróbki klasycznych hitów z lat pięćdziesiątych ubiegłego wieku, podane w elektronicznym sosie.

THQ znowu na minusie, premiera S.T.A.L.K.E.R. po raz kolejny przełożona

Krystian Smoszna, 28 października 2004, 07:17

Koncern THQ opublikował w dniu wczorajszym raport finansowy za drugi kwartał roku fiskalnego 2005 (do 31 września 2004). Okazuje się, że firmie nadal nie wiedzie się najlepiej – obrót wyniósł 96.3 miliona dolarów, co oznacza straty w wysokości 6.4 mln. W ubiegłym roku, w tym samym okresie, THQ mogło pochwalić się obrotami w wysokości 126.5 mln dolarów. Ale to jeszcze nie koniec złych wiadomości.