Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Fight Night Round 3

Wieści ze świata (Killzone 3, Dawn of War II: Retribution, Yakuza 4) 2/02/11

Jiker, 2 lutego 2011, 14:05

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o beta testach Realm of the Titans, Dragon Age Legends i Dawn of War II: Retribution, nowej odsłonie Super Mario Bros., a także długości głównego trybu fabularnego w Killzone 3. Zapraszamy do lektury.

Twórcy serii Fight Night trafiają pod skrzydła Activision Blizzard

Jiker, 1 października 2008, 11:26

Część byłych członków zamkniętego w listopadzie 2007 roku studia EA Chicago zdecydowała się na założenie swojej własnej niezależnej firmy deweloperskiej. Rozpoczęli również produkcję nienazwanej jeszcze pozycji sportowej, której wydawcą będzie nie kto inny, tylko Activision Blizzard.

Fight Night Round 4 zapowiedziane

vampire, 8 maja 2008, 13:24

Wszyscy, którzy zastanawiali się nad tym jak wyglądałby przebieg pojedynku mistrzów wagi ciężkiej pokroju Mike'a Tysona i Muhammada Ali będą mogli do niej doprowadzić i zobaczyć jej rezultat, dzięki nowej grze bokserskiej Electronic Arts - Fight Night Round 4.

Microsoft zwiększa liczbę gier wchodzących w skład Xbox 360 Platinum Hits

Jiker, 25 lutego 2007, 15:41

Już niebawem amerykańscy posiadacze Xboksa 360 będą mogli przetestować kolejną część starszych tytułów za względnie niską cenę. Microsoft przedstawił bowiem listę gier, które 16 marca trafią do grupy X360 Platinum Hits.

Czy bokserska seria Fight Night stoczy pojedynek z konsolą Nintendo Wii?

Jiker, 11 lutego 2007, 14:38

Co prawda Wii nie ma dużych szans na otrzymanie własnej edycji gry The Elder Scrolls IV: Oblivion, ale już w przypadku bokserskiej serii Fight Night są one kilka razy większe. A przynajmniej takie wnioski wysnuć można z wypowiedzi głównego jej producenta, czyli Michaela Blanka z Electronic Arts.

Fight Night Round 3 w wersji mobilnej

Vercetti, 1 grudnia 2006, 17:58

Electronic Arts poinformowało, że stworzona przez studio EA Sports symulacja boksu trafiła właśnie na kolejną platformę – telefony komórkowe. Fight Night Round 3 w edycji przenośnej dostępne jest już na terenie Stanów Zjednoczonych. Grę mogą pobierać użytkownicy tamtejszych sieci bezprzewodowych.

Electronic Arts a amerykańska premiera PS3

Jiker, 15 listopada 2006, 16:35

Amerykańska premiera konsoli Sony PLAYSTATION 3 zbliża się nieubłagalnie. Już za 48 godzin pierwsi szczęśliwcy będą mogli przetestować wybrane przez siebie pozycje. Być może część z nich zdecyduje się na którąś z gier firmy Electronic Arts.

Electronic Arts wyprodukuje trzydzieści gier na PLAYSTATION 3

maciek_ssi, 20 października 2006, 17:40

Electronic Arts, jeden z największych wydawców i producentów gier, przechodzi właśnie okres restrukturyzacji. Jednakże według poniższych wieści nie wpłynie to jednak na masową produkcję kolejnych, nowych tytułów, szczególnie na konsolę PLAYSTATION 3.

Światowa premiera Fight Night Round 3 (PS3) już za dwa miesiące

Jiker, 10 października 2006, 11:54

Gigant branży wirtualnej rozrywki, koncern Electronic Arts, ogłosił oficjalną datę światowej premiery gry Fight Night Round 3 w wersji na konsolę PLAYSTATION 3. Ukaże się ona na amerykańskim rynku już 12 grudnia 2006 roku.

Fight Night 3 uderzy w PS3

Vercetti, 31 sierpnia 2006, 10:52

Electronic Arts podało do wiadomości, że rozpoczęto prace nad bijatyką Fight Night Round 3 w wersji na PLAYSTATION 3. Produkcja, która na innych platformach ukazała się w lutym bieżącego roku, trafi na rynek w okolicach Świąt Bożego Narodzenia.

Fight Night Round 3 w sklepach

Krystian Smoszna, 21 lutego 2006, 09:36

Specjalizująca się w sportowych tasiemcach firma Electronic Arts, ogłosiła wczoraj, że najnowszy produkt z cyklu Fight Night Round trafił już do sklepów w Stanach Zjednoczonych. Pierwotnie planowano, że program będzie sprzedawany od najbliższego piątku, ale ostateczną datę premiery ustalono na 20 lutego.

Fight Night Round 3 z oryginalnym soundtrackiem

Krooliq, 9 lutego 2006, 11:10

Koncern Electronic Arts poinformował, że najnowsza odsłona cyklu gier traktujących o boksie, nosząca tytuł Fight Night Round 3, zostanie wzbogacona o stosowny soundtrack.

Walentynkowe Fight Night Round 3

Jiker, 8 stycznia 2006, 15:06

EA Sports, wewnętrzne studio giganta Electronic Arts odpowiedzialne za gry sportowe, ogłosiło, iż Fight Night Round 3 ukaże się na amerykańskim rynku dokładnie w dniu, w którym obchodzi się Walentynki, tj. 14 lutego. Trzecia edycja serii Fight Night zostanie wydana na następujące konsole: PS2, Xbox, Xbox 360 oraz PSP.

Oscar De La Hoya w Fight Night Round 3

Krooliq, 5 stycznia 2006, 08:52

Koncern Electronic Arts poinformował, że w najnowszej odsłonie serii gier traktujących o boksie, noszącej tytuł Fight Night Round 3, wystąpi wielokrotny mistrz świata w sześciu kategoriach wagowych, złoty medalista Igrzysk Olimpijskich w Barcelonie, czyli Oscar De La Hoya.

Fight Night Round 3 w przygotowaniu

ComCo, 13 grudnia 2005, 10:12

Po bardzo dobrych ocenach, jakie zebrała ostatnia część symulacji boksu od Electronic Arts, tj. Fight Night Round 2 (np. 87% i Rekomendacja w Recenzji GRY-OnLine), już tylko kwestią czasu pozostawało ogłoszenie prac nad kolejną odsłoną tego cyklu. Wreszcie zrobiono to oficjalnie.