Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat The Walking Dead: Survival Instinct

Kulisy produkcji The Walking Dead: Survival Instinct. Gra także na PC?

Sarge, 18 marca 2013, 13:03

Studio Terminal Reality udostępniło film ukazujący kulisy produkcji The Walking Dead: Survival Instinct. Wygląda na to, że ta pierwszoosobowa gra akcji z elementami survival horroru jednak ukaże się także na PC.

The Walking Dead: Survival Instinct nie pojawi się na PC

eLCeBe, 20 lutego 2013, 21:00

Oparta na bardzo popularnym serialu telewizyjnym i komiksie, znanym u nas pod tytułem Żywe trupy, pierwszoosobowa gra akcji The Walking Dead: Survival Instinct nie pojawi się na PC. Zombie zaatakują więc wyłącznie właścicieli konsol Xbox 360, PlayStation 3 oraz Wii U. Premiera zapowiedziana jest na 19 marca 2013 roku.

The Walking Dead: Survival Instincts z datą premiery. Gra trafi także na Wii U

Hed, 11 stycznia 2013, 09:35

Poznaliśmy datę premiery The Walking Dead: Survival Instincts, czyli pierwszoosobowej gry na motywach telewizyjnego serialu, którą tworzą firma Activision i studio Terminal Reality. Produkcja trafi do sprzedaży 29 marca w Europie na PC, Xboksie 360, PlayStation 3 oraz Wii U.

The Walking Dead: Survival Instinct - pierwsze konkrety i materiały video

Adrian Werner, 26 grudnia 2012, 10:47

Studio Terminal Reality ujawniło pierwszy zwiastun z The Walking Dead: Survival Instinct. Wypuszczono też sporo informacji na temat gry. Wyłania się z nich obraz produkcji znacznie bardziej ambitnej niż typowe zombiakowe FPS-y.

Gracz na wypasie - co chciałby mieć fan The Walking Dead?

sathorn, 3 grudnia 2012, 13:32

The Walking Dead to uniwersum, które cieszy się w ostatnich miesiącach wzmożonym zainteresowaniem. Serial po dwóch pierwszych, przeciętnych sezonach przyspieszył, a gra przygodowa stworzona przez Telltale Games okazała się być wielkim sukcesem. Co chciałby mieć w domu prawdziwy fan The Walking Dead?

The Walking Dead: Survival Instinct z głosami aktorów serialowych

Ender, 1 grudnia 2012, 16:30

Deweloperzy ze studia Terminal Reality potwierdzili, że w nadchodzącym FPS-ie The Walking Dead: Survival Instinct usłyszymy głosy aktorów wcielających się w bohaterów serialu telewizyjnego The Walking Dead, na którego podstawie powstaje gra.

Wieści ze świata (Halo 4, Deadlight, Ghost Recon: Future Soldier) 26/10/12

Sarge, 26 października 2012, 14:50

Dziś piszemy m.in. o kosztach produkcji Halo 4, przepustce Season Pass do pecetowej wersji Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier, premierze gry Deadlight na Steamie, a także zwolnieniach w studiu deweloperskim Turbine. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Activision ujawniło FPS-a The Walking Dead

Adrian Werner, 7 lipca 2012, 16:01

Mamy dobre wieści dla fanów The Walking Dead. Firma Activision zapowiedziała strzelankę opartą na serialowej adaptacji tej marki. Pozwoli ona na wcielenie się w Daryla Dixona.