Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Guardians of Middle-Earth

Guardians of Middle-Earth – znamy wymagania sprzętowe wersji PC

Szymon Liebert, 16 sierpnia 2013, 12:19

Na Steamie pojawiły się wymagania sprzętowe pecetowej wersji Guardians of Middle-Earth, czyli MOBY rozgrywającej się w uniwersum Tolkiena. Jaki sprzęt jest potrzebny, żeby wcielić się w Gandalfa lub Saurona?

Guardians of Middle-Earth pod koniec sierpnia ukaże się na Steamie

Kamil Zwijacz, 15 sierpnia 2013, 18:11

Firma Warner Bros. Interactive Entertainment, wydawca gry Guardians of Middle-Earth, poinformowała, że tytuł za kilkanaście dni trafi na komputery PC. Ujawniono także, że posiadacze konsolowych wersji otrzymają tę edycję za darmo.

Guardians of Middle-Earth – data premiery i cena gry

Michał Kułakowski, 8 października 2012, 19:25

Dystrybutor konsolowej gry Guardians of Middle-Earth podzielił się z graczami datą jej oficjalnej premiery oraz sugerowaną ceną produkcji. Tytuł ukaże się w grudniu w dystrybucji cyfrowej na konsolach Sony i Microsoftu, a także w wydaniu pudełkowym na PlayStation 3.

Pierwsze filmy z rozgrywki w Guardians of Middle Earth, czyli League of Legends w Śródziemiu

Grzegorz Ferenc, 8 czerwca 2012, 11:40

Na targach E3 zaprezentowano pierwsze filmy zawierające fragment rozgrywki z gry Guardians of Middle Earth, czyli tytułu z gatunku MOBA przeznaczonego na konsole Xbox 360 i PlayStation 3.

Zapowiedziano Guardians of Middle-earth – grę typu MOBA w klimatach Tolkiena

Szymon Liebert, 30 maja 2012, 19:43

Warner Bros. i studio Monolith pracują nad grą typu MOBA osadzoną w Śródziemiu, powiązaną z filmem Hobbit: Niezwykła podróż. Produkcja nazywa się Guardians of Middle-earth i zostanie wydana pod koniec tego roku na Xbox LIVE i PlayStation Network.