Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Krater

Wieści ze świata (Max Payne 3, Ghost Recon: Future Soldier, Krater) 3/10/12

Sarge, 3 października 2012, 12:00

Dziś piszemy m.in. o dodatkach DLC do gier Max Payne 3 oraz Ghost Recon: Future Soldier, przepustce Season Pass do Assassin's Creed III, aktualizacji produkcji Krater, a także nowym dziale Aplikacje w serwisie Steam. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Zadebiutowała gra akcji RPG Krater - Fatshark zaprasza do postapokaliptycznej Szwecji

Hed, 13 czerwca 2012, 10:14

Na Steamie zadebiutowała postapokaliptyczna gra Krater, stworzona przez skandynawskie studio Fatshark. Twórcy produkcji połączyli w niej taktyczną walkę rodem ze strategii czasu rzeczywistego z otwartym RPG w stylu serii Fallout.

Krater otrzyma polską wersję. Twórcy wystartowali z ciekawym konkursem

Hed, 14 maja 2012, 08:20

Ciekawie zapowiadająca się postapokaliptyczna gra RPG ze Szwecji zostanie przetłumaczona na język polski. Twórcy Krater przygotowali też nowy konkurs dla kreatywnych osób – chodzi o nazwanie trzech rodzajów broni.

Krater - postnuklearny RPG zadebiutuje 12 czerwca

Len, 12 kwietnia 2012, 16:00

Gra Krater utrzymana w postnuklearnych klimatach zadebiutuje na Steam już 12 czerwca tego roku. Miesiąc później pojawi się w wersji na Mac, a betę już niedługo będą mogły wypróbować wszystkie osoby, które złożą przedpremierowe zamówienie.

Twórcy Lead and Gold ujawnili grę Krater – postnuklearną strategię RPG

Hed, 4 listopada 2011, 11:11

Twórcy wieloosobowej gry akcji Lead and Gold: Gangs of the Wild West pracują nad postnuklearną produkcją RPG z elementami gatunku RTS. Z pierwszych informacji wynika, że gra jest skierowana do fanów takich hitów sprzed lat jak Fallout oraz Jagged Alliance.