Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat World of Darkness

Paradox Interactive przejmuje prawa do Świata Mroku i serii Vampire: The Masquerade

Pirlond, 29 października 2015, 15:43

Wygląda na to, że istnieje szansa na dokończenie prac nad grą sieciową World of Darkness. Przedstawiciele Paradox Interactive poinformowali o wykupieniu firmy White Wolf – właściciela praw do produkcji, a także popularnego cyklu Vampire: The Masquerade.

World of Darkness – do sieci trafiły screeny oraz instrukcja ze skasowanego MMO

Ender, 30 kwietnia 2014, 21:44

Do sieci wyciekły screeny oraz instrukcja testowej wersji alfa skasowanego w tym roku MMO World of Darkness. Gra miała być oparta na popularnym papierowym systemie RPG publikowanym przez firmę White Wolf.

World of Darkness - MMO od twórców EVE Online zostało anulowane

Góral, 14 kwietnia 2014, 19:24

Firma CCP Games zaprzestała prac nad grą MMO World of Darkness. Tytuł oparty na systemach RPG publikowanych przez firmę White Wolf tworzony był od kilku lat w oddziale firmy w Atlancie, jednak dziś poinformowano o anulowaniu projektu i zwolnieniu ponad 50 pracowników.

World of Darkness wciąż w fazie koncepcyjnej. Inspiracją dla twórców są m.in. DayZ i Rust

Draug, 17 lutego 2014, 12:34

Wygląda na to, że prace nad World of Darkness, obiecującą grą MMORPG od studia CCP, nadal pozostają w niezbyt zaawansowanej fazie. Wskazuje na to ostatnia wypowiedź twórców, którzy zdradzili, że wciąż czerpią inspiracje z ukazujących się na bieżąco tytułów, jak na przykład DayZ i Rust - podsunęły one deweloperowi sporo pomysłów w temacie kreacji sandboksowego świata.

Wieści ze świata (Salem, SimCity, Saints Row: The Third) 17/6/13

Sarge, 17 czerwca 2013, 13:05

Dziś piszemy m.in. o rezygnacji firmy Paradox Interactive z praw wydawniczych do gry Salem, aktualizacji SimCity, a także wsparciu dla modów w Saints Row: The Third. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (Borderlands 2, SimCity, Aliens: Colonial Marines) 7/5/13

Sarge, 7 maja 2013, 12:00

Dziś piszemy m.in. o dacie premiery dodatku DLC do Borderlands 2, zbliżającej się łatce do SimCity, a także już wydanym patchu do gry Aliens: Colonial Marines. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

World of Darkness – produkcja idzie pełną parą

Olek, 27 kwietnia 2013, 16:14

Podczas odbywającej się Reykjaviku imprezy EVE Fanfest 2013 firma CCP odsłoniła kulisy powstawania gry World of Darkness. Tytuł wciąż nie wyszedł z fazy preprodukcji, ale zespół zaangażowany w deweloping liczy już ponad 70 osób i szybko robi postępy.

Wieści ze świata (Retro City Rampage, Ouya, Salem, World of Darkness) 1/3/13

Sarge, 1 marca 2013, 12:00

Dziś piszemy m.in. o sprzedaży Retro City Rampage, planowanej dacie wysyłki konsoli Ouya, beta testach przeglądarkowej gry Salem, a także szykowanej prezentacji World of Darkness. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

CCP: MMO World of Darkness nadal w produkcji

Ender, 9 czerwca 2012, 20:10

Studio CCP po raz kolejny potwierdziło, że nadal aktywnie prowadzi prace nad MMO World of Darkness. Na razie jednak skupia się na produkcji konsolowego FPS-a Dust 514 i nie może podzielić się żadnymi nowymi materiałami z powstającego tytułu.

Prezentacja silnika graficznego gry MMO World of Darkness

Sarge, 26 marca 2012, 10:25

Zapowiedziana w 2010 roku gra MMO World of Darkness jest nadal w produkcji. Najlepszym tego dowodem jest najnowsza prezentacja studia CCP pokazująca możliwości silnika graficznego nadchodzącej produkcji.

World of Darkness nadal w grze. Twórcy inspirują się kultowym Bloodlines

Hed, 17 stycznia 2012, 10:15

Sieciowa gra o wampirach World of Darkness jest nadal w produkcji. Potwierdził to jeden z twórców, który przy okazji opowiedział o paru elementach tytułu. Deweloperzy tworzący produkcję inspirują się kultową grą Vampire The Masquerade: Bloodlines.

Zwolnienia u twórców EVE Online. Gra MMO World of Darkness schodzi na dalszy plan

DogGhost, 20 października 2011, 09:35

Islandzkie studio CCP przeprowadza restrukturyzację i zamierza skupić się przede wszystkim na rozwoju uniwersum EVE kosztem gry MMO World of Darkness.

Nowe szczegóły na temat gry MMO World of Darkness

Sarge, 19 września 2011, 16:25

W sieci pojawiły się nowe szczegóły na temat gry MMO World of Darkness. Nadchodząca produkcja studia CCP to adaptacja popularnych gier fabularnych o tym samym tytule.

Ujawniono World of Darkness, czyli nowe MMO twórców EVE Online

Adrian Werner, 25 września 2010, 13:03

Już od wielu lat wiadomo było, że znane z wyprodukowania EVE Online studio CCP pracuje nad grą MMO osadzoną w stworzonym przez firmę White Wolf Świecie Mroku (ang. World of Darkness). Na tegorocznym konwencie The Grand Masquerade wreszcie oficjalnie ujawniono istnienie tego projektu.

Nowe MMORPG twórców EVE Online już za rok?

Jiker, 19 stycznia 2009, 12:25

Informacje na temat sieciowego RPG opartego o system World of Darkness (wymyślony przez firmę White Wolf) pojawiają się mniej więcej w rocznych odstępach czasowych. Nie dziwi więc fakt, że tradycja została podtrzymana. Z poprzednich wiadomości wynikało, że do debiutu mogłoby dojść w 2011 lub 2012 roku. Ostatnie dane islandzkiego CCP wskazują, że okres ten uległ znacznemu skróceniu.