Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Microsoft Flight

Anulowanie prac nad Microsoft Flight i Project Columbia – zwolnienia w Microsoft Vancouver

Muninn, 26 lipca 2012, 13:05

Firma Microsoft wydała oświadczenie, w którym informuje o anulowaniu gry Project Columbia i wstrzymaniu prac rozwojowych nad symulatorem free to play Microsoft Flight. Jest to odpowiedź na plotki o całkowitym zamknięciu studia Microsoft Game Studios Vancouver.

W co pograć za darmo #23 – Wakfu, Microsoft Flight, Mario0, The Kite

Hed, 12 marca 2012, 14:30

Przegląd najlepszych gier darmowych i free-to-play powraca z kolejnymi propozycjami. Tym razem omawiamy produkcję MMO Wakfu oraz symulator lotniczy dla weteranów gatunku i nowicjuszy Microsoft Flight. Prezentujemy także Mario0, czyli połączenie przygód kultowego hydraulika z grą Portal oraz The Kite, smutną przygodówkę o problemach społecznych.

Microsoft Flight zaprasza na Hawaje – ruszył symulator free to play

Hed, 29 lutego 2012, 11:15

Microsoft Flight, symulator samolotów działający w systemie free to play, jest już dostępny dla wszystkich użytkowników Games for Windows – LIVE. Firma Microsoft wypuściła też pierwsze płatne dodatki do gry. Ile za nie zapłacimy?

Premiera gry Microsoft Flight zapowiedziana na 29 lutego

DogGhost, 7 lutego 2012, 09:26

Twórcy gry Microsoft Flight ogłosili, że dzięki owocnym beta testom najnowsza odsłona symulatora lotniczego zadebiutuje na rynku pod koniec lutego. W dniu premiery zostaną również udostępnione pierwsze płatne dodatki DLC.

Wymagania sprzętowe, system rozwoju pilota, brak modów i inne aspekty gry Microsoft Flight

Sarge, 5 stycznia 2012, 11:50

Firma Microsoft ujawniła wymagania sprzętowe gry Microsoft Flight, o której wczoraj pisaliśmy nieco więcej. Dzisiaj otrzymaliśmy także kolejne informacje na temat rozgrywki - dowiedzieliśmy się więcej o systemie rozwoju postaci, czy realistycznym odwzorowaniu terenów.

Wysyp informacji na temat Microsoft Flight

Wiz, 4 stycznia 2012, 18:34

Producenci symulatora lotów Microsoft Flight wyjawili szereg informacji na temat swojej najnowszej produkcji. Poznaliśmy m.in. przybliżoną datę premiery gry oraz jej model biznesowy.

Testerzy poszukiwani. Zamknięta beta symulatora Microsoft Flight wystartuje w styczniu

Kono, 3 grudnia 2011, 10:50

Na oficjalnej stronie gry Microsoft Flight ogłoszono, że zespół Microsoft Game Studios poszukuje chętnych do wzięcia udziału w beta testach, które zostały zaplanowane na styczeń 2012 roku.

Nadlatuje Microsoft Flight

Adrian Werner, 17 sierpnia 2010, 10:33

Pisaliśmy już dzisiaj o odnowionym zaangażowaniu firmy Microsoft w tworzenie tytułów pecetowych. Pierwszą oznaką tego było Age of Empires Online, drugą jest natomiast powrót firmy do gatunku symulatorów lotu, którego owocem ma być ujawniony właśnie Microsoft Flight.