Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Wings of Prey: Skrzydła Chwały

Sześć nowych tytułów wzbogaca serię Premierowa Okazja - m.in. Just Cause 2, Borderlands, Magicka

DogGhost, 25 listopada 2011, 08:19

Firma Cenega wprowadziła do sklepów sześć nowych tytułów w ramach odświeżonej serii wydawniczej Premierowa Okazja w promocyjnej cenie 39,99 zł. Mowa o Borderlands, Civlilization IV, Just Cause 2, Magicka, Wings of Prey: Skrzydła Chwały i Supreme Commander 2.

World of Planes, czyli lotnicze MMO autorów Wings of Prey

Adrian Werner, 20 czerwca 2011, 08:54

W tegoroczne prima aprilis znane z Wings of Prey oraz Apache: Air Assault rosyjskie studio Gaijin ujawniło symulacyjne MMO zatytułowane World of Planes. Następnego dnia twórcy przyznali, że był to jedynie żart z okazji 1 kwietnia. Teraz jednak okazało się, że gra naprawdę znajduje się w produkcji i uruchomiona właśnie oficjalna strona przyniosła masę informacji na temat tego tytułu.

Wieści z targów E3 (Metal Gear Solid, Ninja Gaiden 3, Homefront) 8/06/11

Jiker, 8 czerwca 2011, 14:15

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o kolejnej grze twórców Rift, kolekcji Metal Gear Solid, multiplayerowym demie Homefront, milionach Infinity Blade, sieciowej wersji Street Fighter III, a także nowym dziele VanillaWare. Zapraszamy do lektury.

Zapowiedziano Birds of Steel, czyli nową grę lotniczą autorów IL-2 Sturmovik: Birds of Prey

Adrian Werner, 26 maja 2011, 12:15

Mamy dobre wieści dla miłośników gier lotniczych. Znane z IL-2 Sturmovik: Birds of Prey i Apache: Air Assault rosyjskie studio Gaijin Entertainment nawiązało współpracę z firmą Konami, a owocem tego będzie zapowiedziane właśnie Birds of Steel.

Nadchodzi kontynuacja Wings of Prey

Adrian Werner, 18 maja 2010, 09:10

Na oficjalnym forum gry Wings of Prey jeden z ludzi zatrudnionych w Gaijin Entertainment poinformował graczy, że trwają już prace nad kontynuacją tego tytułu.

Wieści ze świata (Splinter Cell: Conviction, Wings of Prey, MGS: Peace Walker) 8/04/10

Jiker, 8 kwietnia 2010, 12:40

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj piszemy m.in. o premierze dema Supreme Commander 2 na X360, przenosinach producenta serii Battlefield, nowych elementach Metal Gear Solid: Peace Walker, debiucie Future Wars i pierwszego dodatku do Wings of Prey, a także zwolnieniach w Slant Six. Zapraszamy do lektury.

Zapowiedziano pierwszy dodatek do Wings Of Prey

Adrian Werner, 28 marca 2010, 09:54

Studio Gaijin Entertainment ujawniło, że pracuje nad pierwszy rozszerzeniem do symulatora lotu swojego autorstwa. Dodatek nosi tytuł Wings of Luftwaffe i zgodnie z nazwą zasiądziemy w nim za sterami maszyn niemieckich.

Premiery gier w Polsce (8-12 lutego)

Vercetti, 15 lutego 2010, 12:37

Ubiegły tydzień zapisze się w historii jako okres premiery drugiej odsłony BioShocka. Gra zadebiutowała na polskim rynku we wtorek i zupełnie przesłoniła inne pozycje, które trafiły do naszego kraju w ciągu minionych siedmiu dni. O tym, czy podwodna strzelanina z elementami RPG spełniła pokładane w niej nadzieje, dowiecie się z piątkowej recenzji, zamieszczonej na łamach Gry-OnLine.

Pobierz demo symulatora lotniczego Wings of Prey

Jiker, 31 grudnia 2009, 09:30

Rosyjskie studio deweloperskie Gaijin Entertainment udostępniło demonstracyjną wersję pecetowego symulatora lotniczego Wings of Prey: Skrzydła Chwały – urozmaiconej edycji konsolowej produkcji IL-2 Sturmovik: Birds of Prey.

Wieści ze świata (Dead Space 2, Wings of Prey, UFC 2010) 7/12/09

Jiker, 7 grudnia 2009, 12:10

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: beta testy Wings of Prey, nowe wskazówki o Dead Space 2, nowe studio deweloperskie koncernu THQ, opóźnienie premiery Dawn of Fantasy i inne. Zapraszamy do lektury.

Nowe informacje o pecetowym Wings of Prey

Adrian Werner, 9 listopada 2009, 09:25

Kilka dni temu donosiliśmy o Wings Of Prey - czyli pecetowej wersji ciepło przyjętego konsolowego symulatora IL-2 Sturmovik: Birds of Prey. Teraz dzięki gadatliwości członków zespołu deweloperskiego wiemy już co nieco o tym, czym różnić się będzie wersja pecetowa od konsolowego poprzednika.

Nowy IL-2 Sturmovik wyląduje także na pecetach

Hed, 6 listopada 2009, 08:07

Wszyscy miłośnicy nieco bardziej realistycznych symulatorów, którzy zazdrościli posiadaczom konsol nowego IL-2 Sturmovik: Birds Of Prey, powinni zostać usatysfakcjonowani wiadomością, że producent szykuje specjalną, pecetową kontynuację serii. Nowy produkt otrzymał podtytuł Wings Of Prey i ponownie zapozna nas z tematem podniebnych potyczek w realiach II Wojny Światowej.