Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Renegade Ops

Wieści ze świata (Metal Gear Solid: Snake Eater 3D, Wii U, Renegade Ops) 20/12/11

Jiker, 20 grudnia 2011, 14:37

Wieści ze świata to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o becie Eligium, trybie FPP w Metal Gear Solid: Snake Eater 3D, dodatkach do Renegade Ops oraz prezentacji Wii U.

Rozpoczęła się jesienna promocja na Steam (Portal 2, Call of Duty: Black Ops, Mass Effect)

Soviet, 23 listopada 2011, 20:10

Rozpoczyna się jedsienna promocja w usłudze Steam - pierwszego dnia przeceniono między innymi Portal 2 i Call of Duty: Black Ops.

Twórcy Just Cause 2 zapowiedzieli nową grę - Project Mamba

Hed, 17 listopada 2011, 09:48

Avalanche Studios, znane ze świetnej gry akcji Just Cause 2, zapowiedziało nową produkcję – Project Mamba. Tytuł zostanie wydany dopiero w 2014 roku na pecetach i konsolach, a zostanie przygotowany przez nowojorski oddział szwedzkiego dewelopera. Być może szykuje on grę skierowaną na następną generację konsol.

Pecetowa wersja gry Renegade Ops debiutuje na Steam

Sarge, 27 października 2011, 08:53

Zręcznościowa gra akcji Renegade Ops zadebiutowała na platformie Steam. Produkcja studia odpowiedzialnego za serię Just Cause od 14 września jest dostępna także na PlayStation Network oraz Xbox Live.

Wieści ze świata (The Elder Scrolls V: Skyrim, Final Fantasy XIV, Renegade Ops) 14/10/11

Jiker, 14 października 2011, 14:25

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o dacie premiery Payday: The Heist, akcji charytatywnej Blizzarda, polityce wydawania gier na PS Vita, czasie przejścia Skyrima, opóźnieniu debiutu pecetowego Renegade Ops, a także zmianach w Final Fantasy XIV.

Gordon Freeman zostanie renegatem w pecetowej wersji Renegade Ops

Hed, 27 września 2011, 09:47

W pecetowej wersji gry Renegade Ops pojawi się Gordon Freeman, bohater serii Half-Life. Milczący naukowiec dołączy do tytułowych renegatów za kierownicą swojego buggy, aby zmierzyć się z terrorystami. Nowa produkcja studia Avalanche, znanego z Just Cause 2, zostanie wydana 14 października na komputerach.

Renegade Ops – nowa gra twórców Just Cause 2 pojawiła się w sprzedaży

Hed, 15 września 2011, 09:25

Najnowsza gra twórców Just Cause 2, czyli Renegade Ops, została wydana na konsolach Xbox 360 i PlayStation 3, a niedługo trafi na komputery. Produkcja została wykonana w stylu klasycznych zręcznościowych gier akcji i kojarzy się z takimi tytułami jak Cannon Fodder czy Desert Strike.

PLAY - nowy program promocyjny na PlayStation Network

Łosiu, 8 sierpnia 2011, 10:50

Od 10 sierpnia do 20 września w ramach akcji PLAY będzie można nabyć cztery gry nastawione na akcję. Street Fighter III Third Strike Online Edition, The Baconing, BloodRayne: Betrayal i Renegade Ops dostępne będą z bonusami. Nabywcy całego zestawu mogą liczyć także na dodatkową grę za darmo.

Renegade Ops - nowa gra twórców Just Cause 2 we wrześniu

Adrian Werner, 27 lipca 2011, 11:29

W marcu studio Avalanche ujawniło swój najnowszy projekt, którym okazała się zręcznościówka Renegade Ops. Teraz poznaliśmy datę jej premiery.

Renegade Ops – nowa gra twórców Just Cause

Olek, 30 marca 2011, 20:31

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami studio Avalanche ujawniło dziś pierwsze szczegóły nowego projektu. Wydawcą zmotoryzowanej strzelaniny Renegade Ops została firma SEGA. Tytuł ukaże się jesienią tego roku w dystrybucji elektronicznej i trafi komputery PC oraz konsole Xbox 360 i PlayStation 3.