Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Ninja Gaiden II

Oficjalnie zapowiedziano Ninja Gaiden 3

Sarge, 15 września 2010, 16:55

Wydawało się, że po odejściu szefa Team Ninja – Tomonobu Itagakiego – seria Ninja Gaiden zakończy swój żywot na drugiej odsłonie i jej późniejszym porcie na PlayStation 3. Jak jednak później zapewniał Yosuke Hayashi pełniący obecnie najwyższą funkcję w studiu, cykl miał być kontynuowany. Przez długi czas w temacie panowała cisza, by za sprawą targów Tokyo Game Show znowu powrócić na usta graczy.

Seria Ninja Gaiden będzie kontynuowana

fsm, 17 maja 2009, 13:25

Szef Team Ninja - Tomonobu Itagaki, odpowiedzialny za powołanie do życia Ryu Hayabusy i całej serii Ninja Gaiden już od pewnego czasu nie dowodzi zespołem. Jego miejsce zajął Yosuke Hayashi - człowiek, spod którego ręki wyszły edycje Sigma na PS3. I podczas gdy oryginalny twórca zarzekał się, że Ninja Gaiden II będzie ostatnim odcinkiem serii, nowy szef ma zupełnie inne podejście do sprawy.

Ninja Gaiden II zaatakuje PS3

fsm, 17 marca 2009, 12:24

Szykuje się powtórka z 2007 roku, kiedy to specjalna edycja gry xboxowej Ninja Gaiden – Sigma – pojawiła się tylko na konsoli PlayStation 2. Ponad rok po premierze Ninja Gaiden II sytuacja się powtórzy.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (3 marca 2009)

Jiker, 3 marca 2009, 10:30

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: Gibson przegrywa batalię sądową, BioWare z nowym studiem, nowe ceny pierwszego Rock Band, sprzedaż Killzone 2 i Yakuza 3, miliard pojedynków w Halo 3 i inne. Zapraszamy do lektury.

Fuzja Koei i Tecmo już oficjalnie

Jiker, 19 listopada 2008, 10:27

Square Enix nie dało rady przejąć firmy Tecmo. Propozycja popularnego producenta gier jRPG okazała się zbyt niska, by właściciele dewelopera odpowiedzialnego za zaprojektowanie gier z cyklu Ninja Gaiden zgodzili się na zatwierdzenie transakcji. Sytuacja okazała się zgoła odmienna w przypadku oferty zaproponowanej przez Koei. Wczoraj okazało się, ze zarząd Tecmo zgodził się na warunki wydawcy serii Dynasty Warriors.

Twórcy serii Ninja Gaiden i Dead or Alive pracują nad trzema projektami

Ramsik, 4 września 2008, 09:00

Pomimo poważnych kłopotów kadrowych, z jakimi z pewnością boryka się Team Ninja po odejściu Tomonobu Itagakiego i wielu przychylnych mu developerów, studio nie zamierza się poddawać. Obecnie pracuje bowiem nad trzema grami.

Sprzedano milion pudełek z Ninja Gaiden II

Jiker, 29 sierpnia 2008, 11:53

Nieustraszony ninja o nazwisku Ryu Hayabusa nie przestaje intrygować graczy. Najlepszym tego dowodem jest bardzo dobra sprzedaż najnowszej odsłony jego przygód, wydanej w czerwcu na konsolę Xbox 360. Do dzisiaj sprzedanych zostało bowiem milion pudełek z dziełem studia Team Ninja.

Nowy projekt twórców Ninja Gaiden

vampire, 22 lipca 2008, 10:28

Pomimo problemów sądowych firmy Tecmo, podległy jej deweloper - Team Ninja obecnie pracuje nad kolejnym projektem. Pewne informacje na ten temat możemy znaleźć w serwisie Bloomberg. Z zamieszczonej tam wypowiedzi Yoshimi'ego Yasudy, szefa Tecmo, wynika, że będzie to gra reprezentująca zupełnie inny gatunek niż te, z którymi twórcy serii Ninja Gaiden i Dead or Alive mieli do tej pory do czynienia.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (4 lipca 2008)

Przemysław Zamęcki, 4 lipca 2008, 09:58

W piątek w „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: Bungie Day, tani Grzech, lista wydawnicza Oxygen Games, klasyka Taito, co dalej z trofeami, 2K Games na E3 i inne. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (9 czerwca 2008)

Jiker, 9 czerwca 2008, 09:24

W dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: europejski debiut dema Ninja Gaiden II, wirtualne wybory do Białego Domu, restrukturyzacja w Disney’u, data europejskiej premiery Yakuza 2. Życzymy miłej lektury.

Ninja Gaiden II - premiera gry i okolicznościowy konkurs

Redakcja GRYOnline.pl, 6 czerwca 2008, 18:32

Dziś światowa i zarazem polska premiera długo oczekiwanej gry Ninja Gaiden II. Najnowsze przygody wojownika cienia imieniem Ryu Hayabusa wydano w naszym kraju w zlokalizowanej wersji językowej – przetłumaczone zostały wszystkie napisy.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (3 czerwca 2008)

Jiker, 3 czerwca 2008, 09:28

W dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: świetna sprzedaż Age of Conan, nowe gry w serwisie Xbox Live Arcade, premiera dema Ninja Gaiden II, UbiSoft z planem ekspansji, najnowsi Brothers in Arms wspierają DirectX 10. Życzymy miłej lektury.

Demo Ninja Gaiden II

Jiker, 1 czerwca 2008, 09:59

Z informacji przekazanych przez Majora Nelsona a.k.a Larry’ego Hryba wynika, że oficjalny debiut wersji demonstracyjnej Ninja Gaiden II poza granicami Japonii zostanie przeprowadzony w ciągu kilku najbliższych dni. Początkowo demonstrację będą mogli przetestować wyłącznie Amerykanie.

Ninja Gaiden II znacznie lepszy od Devil May Cry 4?

Marcin Łukański, 24 maja 2008, 13:35

Ninja Gaiden II ma być grą o wiele lepszą niż Devil May Cry 4 – a przynajmniej tak twierdzi sam Tomonobu Itagaki odpowiedzialny za znaną pozycję z Xboxa. Itagaki, w wywiadzie dla magazynu OXM, pokusił się o kilka luźnych uwag odnośnie konkurencyjnego slashera od Capcom.

Microsoft Gamer's Day - pierwsze szczegóły

Przemysław Zamęcki, 14 maja 2008, 08:24

Zaledwie przed tygodniem odbyła się impreza o nazwie PlayStation Day zorganizowana przez firmę Sony. Dzięki niej dowiedzieliśmy się jakich tytułów w najbliższej przyszłości mogą spodziewać się przede wszystkim posiadacze konsoli PlayStation 3. Największy konkurent japońskiego koncernu, nie zasypia jednak gruszek w popiele i wczorajszego dnia w San Francisco zorganizował Microsoft Gamer’s Day.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (3 kwietnia 2008)

Jiker, 3 kwietnia 2008, 10:00

Zapowiedziano War Plan Pacific, Penny Arcade otwiera serwis cyfrowej dystrybucji, LucasArts ma nowego szefa, ujawniono datę europejskiej premiery Ninja Gaiden II, NPD przedstawia raport o grających Amerykanach – czwartkowe „Wieści ze świata” prezentują się lepiej niż sądziliśmy. Mamy nadzieję, że do podobnego wniosku dojdziecie także Wy. Zapraszamy do lektury.

Czerwiec miesiącem światowej premiery Ninja Gaiden 2

Jiker, 21 lutego 2008, 08:44

Game Developers Conference rozkręca się na dobre. Na tym samym spotkaniu, w trakcie którego oficjalnie zapowiedziano kontynuację Gears of War oraz szereg nowych pozycji przeznaczonych dla serwisu Xbox Live Arcade, doszło do ujawnienia szczegółów na temat światowej premiery długo oczekiwanej drugiej odsłony next-genowego cyklu Ninja Gaiden.

Wymyśl achievementy do Ninja Gaiden 2

Metatron, 15 stycznia 2008, 12:06

Jeżeli kiedykolwiek grając na X360 zdarzyło wam się narzekać na kiepskie achievementy w danej grze, które są za łatwe, za trudne, za banalne, mało zabawne etc. i stwierdziliście, że wymyślilibyście lepsze, macie okazję się wykazać.

Pierwszy filmik z rozgrywki w Ninja Gaiden II

Metatron, 17 września 2007, 14:42

Zaledwie kilka dni temu zapowiedziano grę Ninja Gaiden II na X360, a już mamy możliwość obejrzeć ją w akcji. Serwis Gametrailers.com zamieścił bowiem kilkunastominutowy filmik z poprowadzonej przez Tomonobu Itagakiego z Team Ninja prezentacji, która odbyła się w ramach zorganizowanej przez Microsoft konferencji poprzedzającej tegoroczne targi Tokyo Game Show.

Gra Ninja Gaiden II oficjalnie zapowiedziana

Krystian Smoszna, 12 września 2007, 12:18

Oficjalna zapowiedź gry Ninja Gaiden II miała być hitem dzisiejszej konferencji, którą koncern Microsoft Corporation zorganizował w stolicy Japonii. Wczorajszy incydent z publikacją obrazków popsuł wielką niespodziankę, ale i tak produkt studia Team Ninja stał się główną atrakcją spotkania z przybyłymi do Kraju Kwitnącej Wiśni dziennikarzami.

Ninja Gaiden 2 w produkcji - zobacz pierwsze obrazki!

Krystian Smoszna, 11 września 2007, 15:03

Potwierdziły się doniesienia południowokoreańskiego serwisu Gamespot o pracach nad grą Ninja Gaiden 2, prowadzonych przez studio Team Ninja. Na kilka dni przed rozpoczęciem targów Tokyo Game Show, koncern Microsoft Game Studios ujawnił pierwsze obrazki prezentujące nowy produkt w akcji.