Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Magicka: Vietnam

Magicka - hack'n'slash od Paradox Interactive za darmo na Steamie w ten weekend

eLCeBe, 18 stycznia 2013, 11:22

Magicka, znany humorystyczny hack'n'slash autorstwa Arrowhead Game Studios, wydany w 2011 roku przez firmę Paradox Interactive, został udostępniony do przetestowania za darmo w ten weekend. Dodatkowo twórcy gry przygotowali nowy, darmowy DLC. Zainteresowani gracze mają również okazję nabyć grę 75% taniej. Oferta potrwa do 21 stycznia.

1,3 miliona sprzedanych egzemplarzy gry Magicka. Firma Paradox Entertainment zapowiada nowy dodatek

Kono, 19 stycznia 2012, 12:36

Przedstawiciele firmy Paradox Interactive ogłosili, że gra Magicka sprzedała się w nakładzie 1,3 miliona egzemplarzy, a dodatki do niej rozeszły się w liczbie 4 milionów sztuk. Dowiedzieliśmy się również, że twórcy nietypowego hack'n'slasha szykują nowe DLC.

Ostatni dzień wyprzedaży gier firmy Paradox na Steamie - Magicka za dychę

DogGhost, 19 września 2011, 12:11

W ostatnim dniu steamowej wyprzedaży tytułów z katalogu firmy Paradox Interactive obniżono o 75% cenę gry Magicka oraz dodatków DLC.

Magicka – blisko 800 tysięcy sprzedanych egzemplarzy gry

Ender, 15 sierpnia 2011, 20:51

Producent gry Magicka, studio Arrowhead Games i jego wydawca Paradox Interactive, z dumą poinformowali, że od czasu swojej premiery, tytuł znalazł blisko 800 tysięcy nabywców.

90 procent dochodów Paradox Interactive pochodzi z cyfrowej dystrybucji

Sarge, 7 lipca 2011, 11:25

Fredrik Wester z firmy Paradox Interactive zdradził, że wydawca czerpie obecnie 90 procent dochodów z samej cyfrowej dystrybucji. To kolejny dowód na to, że zdobywa sobie ona coraz większą popularność.

Wietnamski dodatek do gry Magicka trafił do sprzedaży

Hed, 13 kwietnia 2011, 09:22

Kilka miesięcy temu studio Arrowhead Game zebrało pochlebne recenzje za swoją pierwszą grę. Magicka zaskoczyła nas pomysłową rozgrywką i dziwacznym klimatem. Twórcy nie zastanawiali się długo nad kolejnym ruchem – do dystrybucji cyfrowej trafił właśnie przezabawny dodatek Vietnam. Z tej okazji można kupić podstawową produkcję za połowę ceny.

Kilkanaście minut rozgrywki z Magicka: Vietnam

Sarge, 7 kwietnia 2011, 10:45

Spora popularność gry Magicka jakiś czas temu zaowocowała zapowiedzią dodatku DLC dla tego interesującego połączenia gry akcji i cRPG. Magicka: Vietnam trafi do sprzedaży 12 kwietnia, nadszedł więc czas, by sprawdzić ją w akcji.

Data premiery i nowe screeny z Magicka: Vietnam

Kono, 31 marca 2011, 18:40

Firma Paradox Entertainment ogłosiła dzisiaj, że Magicka: Vietnam, czyli dodatek DLC do gry Magicka – hitu sieciowej dystrybucji autorstwa Arrowhead Game Studios – ukaże się już 12 kwietnia. Z tej okazji, wydawca postanowił zaprezentować kilka screenów ukazujących rozgrywkę w nadchodzącym tytule.

Magicka w Wietnamie

Przemysław Zamęcki, 1 marca 2011, 17:41

Różne odloty już widziałem, ale to co dzisiaj pokazał Paradox, przebija wiele z nich. Znacie Magickę?