Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Patapon 2

Zapowiedziano Patapon 2 Remastered

Góral, 10 grudnia 2017, 11:19

Firma Sony zapowiedziała grę Patapon 2 Remastered, czyli odświeżoną wersję produkcji znanej z handhelda PSP. Tytuł ukaże się w przyszłym roku na konsoli PlayStation 4.

Pata, pata... Patapon 3?

Olek, 11 czerwca 2010, 14:54

Za niespełna 140 godzin dowiemy się, co dokładnie przedstawia tajemniczy zwiastun, jaki pojawił się na japońskiej stronie PlayStation. Fani serii Patapon są przekonani, że chodzi o wyczekiwaną trzecią część muzyczno-zręcznościowej gry, która podbiła serca setek tysięcy graczy na całym świecie.

Nowe seria wydawnicza na PSP – starsze gry za 40 złotych

Hed, 18 maja 2010, 11:48

Firma Sony Computer Entertainment Europe ujawniła nową serię wydawniczą na konsolę PSP, w której pojawi się wiele znanych tytułów za mniejszą cenę. Gry z cyklu PSP Essentials będą kosztowały niecałe 40 złotych i pojawią się w polskich sklepach 4 czerwca tego roku. W pierwszej fali na rynek trafią takie produkcje jak: Ratchet & Clank, Daxter, czy Wipeout Pulse.

Seria Patapon doczeka się kontynuacji?

Hed, 3 maja 2009, 12:35

Seria gier muzyczno-zręcznościowych Patapon prawdopodobnie będzie kontynuowana. Chociaż na razie nie ogłoszono żadnych szczegółów odnośnie następnych części, to wydaje się, że nie wyklucza ich sam producent - Chris Hinojosa-Miranda. Wraz z premierą dzieła w USA skomentował on sytuację tego tytułu. Podobno twórcy otrzymują wiele próśb od fanów w kwestii np. wersji gry na PlayStation 3.

Piractwo głównym problemem PSP

Jiker, 22 kwietnia 2009, 18:59

Peter Dille, człowiek odpowiedzialny za marketing amerykańskiego oddziału firmy Sony, oznajmił w wywiadzie udzielonym redakcji serwisu Gamasutra, że poziom piractwa na PSP jest „chorobliwy”. Działalność osób ściągających pirackie wersje gier jest już tak rozległa, że wiele produkcji cierpi w niesamowity sposób, odnotowując sprzedaż na znacznie niższym poziomie od przewidywanego.

Patapon 2 testem elektronicznej dystrybucji

Hed, 14 kwietnia 2009, 09:34

Jakiś czas temu serwis Ars Technica opublikował doniesienia, że druga odsłona świetnej gry Patapon zostanie wydana w USA tylko w wersji elektronicznej. Produkcja miałaby być dostępna w ramach usługi PlayStation Network oraz w sklepach. W pudełkach, zamiast dysków, znalazłyby się kody pozwalające ściągnąć dzieło z sieci. Te informacje okazały się prawdą. Czy to początek końca nośnika UMD?

Premiery gier w Polsce (16-22 marca)

Vercetti, 23 marca 2009, 08:56

Koniec zimy (przynajmniej tej kalendarzowej) przyniósł nam wysyp gier na rozmaite platformy, i to nie tylko wśród tytułów premierowych, ale również w segmencie reedycji.

Premiery gier w Polsce (9-15 marca)

Vercetti, 16 marca 2009, 09:09

Dziesięć nowości, w tym aż cztery przeznaczone na DS-a, ukazało się w ubiegłym tygodniu na polskim rynku gier. Z potencjalnych hitów na sklepowych półkach można było dostrzec m.in. survival horror Resident Evil 5 oraz dodatek do strategii Command & Conquer: Red Alert 3.

Sony zapowiada mocną listę wydawniczą dla PSP w 2009 roku

Ramsik, 31 stycznia 2009, 09:32

Ubiegłe lata raczej nie obfitowały w wysyp hitów na PlayStation Portable. Konsolka Sony widocznie przegrywa z konkurencyjnym DS od Nintendo. Ci pierwsi nie zamierzają się jednak poddawać i zapowiadają, że rok 2009 będzie wyjątkowy.

Patapon 2 - pierwsze szczegóły

Łosiu, 23 lipca 2008, 09:46

Wiemy już więcej na temat Patapon 2 – zapowiedzianej na E3 2008 kontynuacji jedynej w swoim rodzaju muzycznej strategii. Na łamach japońskiego magazynu Famitsu zamieszczono najświeższe informacje dotyczące nadchodzącej kontynuacji podbojów w rytm muzyki.