Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat God of War: Origins Collection

Który God of War sprzedał się najlepiej? Znamy odpowiedź

Hed, 19 czerwca 2012, 13:47

Firma Sony pochwaliła się wynikami sprzedaży serii God of War. Dzięki temu dowiedzieliśmy się, która odsłona przygód Kratosa cieszyła się największą popularnością wśród graczy. Zaskoczeniem nie będzie chyba to, że wygrała gra God of War III.

Ujawniono zawartość specjalnego wydania gier z serii God of War

Muninn, 11 czerwca 2012, 10:40

Pojawiły się informacje na temat specjalnej edycji gier z serii God of War. W jej skład wchodzić będą poprzednie odsłony cyklu, przeznaczone na PlayStation 3 oraz dwa unikatowe gadżety. Niestety, zostanie wydana tylko w krajach Ameryki Łacińskiej.

God of War IV będzie zawierał tryb kooperacji – kolejne plotki o grze

Hed, 29 grudnia 2011, 12:31

Po raz kolejny plotkuje się o tym, że God of War IV zostanie wydany w 2012 roku i będzie zawierał tryb kooperacji online. Tym razem doniesienia pochodzą z magazynu PSM3, który powołuje się na swoje wiarygodne źródła.

Wieści ze świata (God of War, Gears of War 3, Doom 3) 2/11/11

Jiker, 2 listopada 2011, 14:37

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o zapisach do bety WildStar, spzredaży Kinecta, upublicznieniu kodu źródłego Dooma 3, darmowym DLC do Gears of War 3, zawodnikach w UFC Undisputed 3, a także nowym God of War.

O trudach portowania gier na przykładzie God of War: Origins Collection

Kono, 15 sierpnia 2011, 08:09

W związku ze zbliżającą się premierą gry God of War: Origins Collection na oficjalnym blogu PlayStation pojawiła się notka Nathana Phaila-Liffa, czyli dyrektora artystycznego zespołu Ready At Dawn Studios odpowiedzialnego za port dwóch tytułów z PSP na Playtation 3. Dodatkowo udostępniono materiał filmowy porównujący wersje z małej i dużej konsoli Sony.

God of War: Origins Collection w cenie nowej gry na PlayStation 3?

Sarge, 13 czerwca 2011, 09:40

Sklep internetowy Amazon zaktualizował na łamach swojej strony internetowej kartę sprzedaży God of War: Origins Collection. Dzięki temu poznaliśmy tymczasową, amerykańską okładkę, datę premiery oraz cenę zestawu składającego się z dwóch odświeżonych odsłon przygód Kratosa, znanych posiadaczom PSP.