Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 6 marca 2023, 12:15

autor: Marek Pluta

Po lodówce, czas na toster Xboxa

Pomysły na sprzęt AGD bazujący na konsolach Xbox stają się coraz bardziej szalone. Jakiś czas temu dostaliśmy niewielką lodówkę wyglądającą jak Xbox Series X, a teraz pojawił się projekt tostera do chleba przypominającego tańszy model konsoli Microsoftu.

Źródło fot. Xbox.com
i

Konsola Xbox Series X przypomina z wyglądu lodówkę i szybko stała się bohaterem memów. Jak wielkie musiało być zdziwienie fanów marki, gdy Microsoft przekształcił je w komercyjny produkt o nazwie Xbox Mini Fridge. To chyba jednak nie koniec zabawy, bo możemy doczekać się kolejnego sprzętu AGD, nawiązującego wyglądem do konsoli Xbox, choć tym razem do Series S. Użytkownik GyoJvfr opublikował bowiem na Twitterze koncept przedstawiający toster do opiekania chleba w kształcie konsoli.

Autor wpisu informuje, że urządzenie może pojawić się wkrótce w przedsprzedaży i ma kosztować 60 euro. Dzieli się także garścią technikaliów. Według opublikowanych informacji, urządzenie o wymiarach 38,3 x 12 x 19 cm będzie mieć 800 W mocy i pozwoli równocześnie przygotować dwie kromki chleba, oferując jeden z sześciu poziomów wypieczenia. Tryby pracy umożliwią rozmrożenie pieczywa oraz przyrumienienie bajgli, zaś wyjmowana tacka na okruchy pomoże utrzymać sprzęt w czystości. Toster ma posiadać także funkcję zapobiegającą zablokowaniu chleba, natomiast antypoślizgowe stopki ułatwią utrzymanie się na kuchennym blacie.

Xbox Series S jako sprzęt AGD

Na ten moment nie wiemy, czy zaprezentowany produkt jest zwykłym żartem wymyślonym z okazji zbliżającego się Prima Aprilis, czy też realnym produktem, który będziemy mogli niebawem kupić.

Po lodówce, czas na toster Xboxa - ilustracja #1
Źródło: @GyoJvfr/Twitter

Biorąc jednak pod uwagę to, iż Xbox Mini Fridge początkowo również wydawał się takim żartem i mało kto wierzył, iż gadżet trafi do produkcji, nie możemy wykluczyć, że toster również pojawi się w sprzedaży. Dajcie znać w komentarzach co myślicie o takim sprzęcie i czy bylibyście zainteresowani jego zakupem.

Po lodówce, czas na toster Xboxa - ilustracja #2

Zapraszamy Was na nasz nowy kanał na YouTubetvtech, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z nowymi technologiami. Znajdziecie tam liczne porady dotyczące problemów z komputerami, konsolami, smartfonami i sprzętem dla graczy.