Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 5 marca 2019, 20:06

Metro Exodus za darmo z kartami graficznymi GeForce RTX

Nvidia poinformowała, że na wszystkich, którzy zamierzają nabyć jeden z układów graficznych z rodziny GeForce RTX, czeka atrakcyjny bonus. Do zestawu gratisowych gier, które można otrzymać przy zakupie, dołącza hit ostatnich tygodni – Metro Exodus.

Metro Exodus za darmo z kartami graficznymi GeForce RTX - ilustracja #1

Jedną z najlepszych zachęt do kupna nowej karty graficznej jest zaoferowanie darmowych gier. Doskonale wiedzą o tym dwaj najwięksi producenci dedykowanych GPU na rynku. Pod koniec zeszłego roku AMD ogłosiło, że przy zakupie jednego z topowych układów z rodziny Radeon mogliśmy otrzymać nawet trzy przedpremierowe, głośne produkcje, a Nvidia już po chwili odpowiedziała konkurencyjną akcją. W jej ramach możliwe było otrzymanie darmowej kopii Battlefield V przy zakupie karty graficznej z rodziny GeForce RTX, a nieco później do hitu studia EA Dice dołączył bezpłatny egzemplarz Anthem.

Teraz paczka o nazwie RTX Game Bundle wzbogaciła się o kolejną głośną produkcję – potencjalny nabywca karty graficznej Nvidii może otrzymać jeden z największych hitów ostatnich tygodni, czyli Metro Exodus.

Warto wspomnieć, że klienci decydujący się na zakup układu GeForce RTX 2080 lub RTX 2080 Ti otrzymają w gratisie zestaw wszystkich trzech wspomnianych tytułów, natomiast osoby, które kupią GPU GeForce RTX 2070 lub RTX 2060 będą musiały dokonać wyboru jednej z tych gier. Promocja trwa do 2 maja 2019 roku lub do wyczerpania zapasów promocyjnych kodów.