Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Eksploracyjne - Gry Nintendo Wii U

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry o tematyce eksploracyjne na platformę Nintendo Wii U ułożone według popularności.

WiiU
eksploracyjne
Czas
Akcji
Zręcznościowe
Bijatyki
RPG
Strategiczne
Przygodowe1
Sportowe
Wyścigi
Symulacje
Logiczne1
Towarzyskie
MMO
Master Reboot
Master Reboot

Przygodowe 24 lipca 2014

Master Reboot to przygodowo-logiczna gra, w której wspomnienia odgrywają kluczową rolę. Gra polega na eksploracji 30 zróżnicowanych lokacji, takich jak wesołe miasteczko, mroczny cmentarz czy plansza przypominająca świat komputerowy w grach z serii Tron. Produkcja stworzona przez Wales Interactive urzeka nietuzinkowym stylem graficznym i ciekawie oddanym klimatem.

Soul Axiom
Soul Axiom

Logiczne 29 września 2016

Przygotowana przez studio Wales Interactive pierwszoosobowa gra logiczno-przygodowa, będąca duchową kontynuacją produkcji o nazwie Master Reboot. Akcja Soul Axiom rozgrywa się w odległej przyszłości, w której śmierć przestaje mieć znaczenie, a ludzie masowo wgrywają swoje dusze na serwer Elysia, gdzie ich wszystkie fantazje i marzenia stają się rzeczywistością. W przypadku kontrolowanego przez nas bohatera coś jednak poszło nie tak, gdyż po przejściu na "drugą stronę" nie pamięta on kim jest i dlaczego się tu znalazł. Zadaniem gracza jest więc odkrycie kawałek po kawałku historii protagonisty, co realizujemy poprzez eksplorację oraz rozwiązywanie zagadek. W grze czeka na nas łącznie 40 unikalnych lokacji, oferujących ponad setkę zróżnicowanych łamigłówek, których rozwikłanie opiera się głównie o właściwe wykorzystanie praw fizyki oraz manipulowanie elementami otoczenia. W toku rozgrywki stopniowo zdobywamy też szereg umiejętności, przydatnych podczas rozwiązywania kolejnych zadań.