Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Seriale animowane - Gry Towarzyskie

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry z gatunku towarzyskie o tematyce seriale animowane ułożone według popularności.

Gry towarzyskie. Gatunek gier, w których nacisk położony jest na rozgrywkę wieloosobową i interakcje pomiędzy oddającymi się wspólnej zabawie graczami, przebywającymi w tym samym pomieszczeniu. Gry towarzyskie głównie przybierają formę zestawu minigier zręcznościowych. Najbardziej znani przedstawiciele tego gatunku to np. serie Rock Band czy SingStar.

Towarzyskie
seriale animowane
PC
PC Windows7
WWW
PlayStation
Sony PlayStation 5
Sony PlayStation 4
Sony PlayStation 3
Sony PlayStation 2
Sony PlayStation 1
PlayStation Portable
PlayStation Vita
Xbox
Microsoft Xbox Series X
Microsoft XBOX ONE
Microsoft Xbox 3601
Microsoft Xbox
Mobile
Android
Apple iOS
Windows Phone
Nintendo
Nintendo Switch
Nintendo Wii1
Nintendo DS
Nintendo Wii U
Nintendo 3DS
Game Boy Advance
Nintendo GameCube1
WIĘCEJ
MNIEJ
Winx Club: Dookoła Świata
Winx Club: Dookoła Świata

Towarzyskie 13 maja 2011

Gra familijna, w której podróżujemy z czarodziejkami z klubu Winx po całym świecie, odwiedzając między innymi Francję, Japonię oraz tropikalne wyspy.

PC

My Little Pony PC Play Pack
My Little Pony PC Play Pack

Towarzyskie 28 września 2004

My Little Pony PC Play Pack to lekka i przyjemna gra komputerowa, skierowana do najmłodszych użytkowników komputerów, ze wskazaniem na małe dzieci płci żeńskiej (do około 7 lat). Istotę rozgrywki stanowi tutaj przygotowanie jednego z czterech przyjaznych kucyków do równie sympatycznego, corocznego Balu Przyjaźni.

PC

Winx Club: Urodziny Bloom
Winx Club: Urodziny Bloom

Towarzyskie 13 maja 2011

Gra familijna, w której pomagamy czarodziejkom z klubu Winx w przygotowaniach do przyjęcia urodzinowego Bloom, badając przy tym różne lokacje krainy Magix.

PC

Odlotowe Agentki! Atak dziwadeł
Odlotowe Agentki! Atak dziwadeł

Towarzyskie 10 maja 2004

Odlotowe Agentki! Atak dziwadeł to pozycja o charakterze przygodowo-zręcznościowym, stworzona przede wszystkim z myślą o najmłodszych użytkownikach komputerów osobistych klasy PC. Gra powstała w oparciu o francuski serial animowany o nazwie Totally Spies! (polski tytuł: Odlotowe Agentki!).

PC

Nickelodeon Dance 2
Nickelodeon Dance 2

Towarzyskie 6 listopada 2012

Nickelodeon Dance 2 to bazująca na licencji amerykańskiej stacji telewizyjnej dla najmłodszych gra rytmiczno -taneczna, wyprodukowana przez studio High Voltage. Gracze mogą spróbować swoich sił wykonując układy taneczne i śpiewając piosenki razem z bohaterami ulubionych bajek - Dorą, Bubble Guppies, Team Umizoomi i innymi.

X360Wii

Artur: Konkurs Dobrych Uczynków
Artur: Konkurs Dobrych Uczynków

Towarzyskie 31 sierpnia 2001

Artur: Konkurs Dobrych Uczynków jest pozycją, powstałą w oparciu o telewizyjne przygody tytułowego stworka, wykreowanego przez Marca Browna. Grę adresowaną do dzieci rozpoczynających edukację, przygotowano w ścisłych konsultacjach z gronem pedagogów.

PC

Winx Club: Wymarzona Randka Stelli
Winx Club: Wymarzona Randka Stelli

Towarzyskie 13 maja 2011

Gra familijna, w której pomagamy czarodziejce Stelli należącej do klubu Winx w odpowiednim przygotowaniu się na randkę z Brandonem.

PC

Winx Club: Magiczny Bal
Winx Club: Magiczny Bal

Towarzyskie 13 maja 2011

Gra familijna, w której pomagamy czarodziejkom z klubu Winx w przygotowaniach do wielkiego magicznego balu, zajmując się między innymi poznawaniem różnych układów tanecznych.

PC

Disney's Party
Disney's Party

Towarzyskie 16 września 2003

Disney's Party to zbiór łamigłówek przenoszący użytkownika w zaczarowany świat Walta Disney’a, gdzie spotkać można ulubieńców z dzieciństwa. Gracz wciela się w jedną z sześciu bajkowych postaci: Mikiego, Donalda, Minnie, Daisy, Goofy'ego lub Billy'ego – zuchwałego, aczkolwiek osobliwego ducha.

GCN