Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

50. Gry Nintendo DS

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Strona 50. Najpopularniejsze gry na platformę DS.

NDS

Wyszukaj gatunek/tematykę gry ?

Przeszukaj Encyklopedię po gatunkach i tagach. Każda gra ma jeden główny gatunek: Akcji, Bijatyki, Logiczne, Przygodowe, RPG, Sportowe, Strategiczne, Symulacje, Towarzyskie, Wyścigi, Zręcznościowe. Możesz wyszukać wiele tagów oraz wybrać gry na konkretne plaftormy i szeregować wyniki według ocen lub daty wydania.

Imagine Movie Star
Imagine Movie Star

Symulacje 18 listopada 2008

Gra przeznaczona dla młodszych odbiorców pozwalajaca wcielić się w rolę hollywoodkiej gwiazdy. Przejmujemy kontrolę zarówno nad życiem prywatnym jak i zawodowym aktorki.

XG Blast!
XG Blast!

Zręcznościowe 6 lutego 2009

Gra zręcznościowa wzorowana na popularnych swego czasu kosmicznych shoot'em upach w stylu Tyriana. Do wyboru mamy kilka rodzaji broni i dwa sposoby sterowania.

Littlest Pet Shop: Spring
Littlest Pet Shop: Spring

Zręcznościowe 3 marca 2009

Kolejna odsłona gry skierowanej do najmłodszych odbiorców, bazująca na serii zabawek stworzonych przez koncern Hasbro. Zabawa polega na opiece nad wirtualnym zwierzakami. Poza dbaniem o nie wykorzystujemy je do zwierzaczki wykorzystujemy zabawy w jedną z 20 różnorodnych mini gier.

Math Blaster in the Prime Adventure
Math Blaster in the Prime Adventure

Logiczne 19 maja 2009

Logiczna produkcja testująca jak dobrze znamy tabliczkę mnożenia i inne podstawowe elementy matematyki. Dwa tryby zabawy złożone z kilkunastu poziomów oraz możliwość zmierzenia się z innymi graczami gwarantują dobrą zabawę.

Enchanted Folk and the School of Wizardry
Enchanted Folk and the School of Wizardry

RPG 13 marca 2009

Tytuł pozwala nam zostać młodym adeptem szkoły magii, pełnej nie tylko wielkich tajemnic i niebezpiecznych mocy, ale również zwykłych uczniów.

Diva Girls: Diva Dancers
Diva Girls: Diva Dancers

Towarzyskie 9 kwietnia 2009

Muzyczna gra zręcznościowa, oparta na postaciach z komiksu Princess on Ice. Bohaterka gry wraz z przyjaciółkami wybiera się do Fiesta City, aby stawić czoła licznym tancerkom i innym uczestnikom zabawy na parkiecie. Stylistyka gry oraz jej oprawa graficzna, sprawiają iż jest to tytuł przeznaczony z myślą o młodych dziewczynach i nastolatkach.

Left Brain Right Brain 2
Left Brain Right Brain 2

Logiczne 9 grudnia 2008

Druga część cyklu pozwalającego przetestować i trenować własne zdolności umysłowo-ruchowe. Zabawa ma postać zręcznościowych mini-gierek, wymagających zarówno sprytu, jak i dobrego refleksu. Konieczność obracania konsolki i przekładania ją z jednej ręki do drugiej stymuluje się aktywność lewej i prawej hemisfery mózgu. W porównaniu do części pierwszej dodano 20 nowych gier.

Wordmaster
Wordmaster

Logiczne 7 listopada 2008

Wordmaster to gra logiczna przypominająca skrzyżowanie Szubienicy z Mestermindem. Polega na odgadywaniu wyrazów poprzez dopisywanie odpowiednich liter do kilku znajdujących się już na planszy.

The Woodleys Summer Sports
The Woodleys Summer Sports

Sportowe 18 czerwca 2008

Prosty symulator poświęcony fikcyjnym dyscyplinom sportu z kreskówkowymi postaciami w roli głównej. Do wyboru mamy osiem konkurencji wzorowanych na sportach olimpijskich.

Touch Mechanic
Touch Mechanic

Symulacje 28 sierpnia 2008

W Touch Mechanic zabawiamy się w pracownika warsztatu samochodowego, który marzy o zostaniu zawodowym kierowcą rajdowym. Zanim do tego dojdzie musi jednak pokonać ponad 70 etapów, podczas których zajmie się naprawą uszkodzonych samochodów.

World Championship Games
World Championship Games

Sportowe 10 marca 2009

Gra sportowa, w której możemy spróbować swoich sił w czternastu różnych dyscyplinach z lekkiej atletyki. Możemy stworzyć własnego zawodnika i wziąć udział w kilku trybach rozgrywki, w tym również multiplayerze przeznaczonym dla czterech graczy.

My Chinese Coach
My Chinese Coach

Logiczne 26 sierpnia 2008

Gra edukacyjna mająca pomóc nam w nauce języka chińskiego. Oprócz lekcji wymowy i kaligrafii program oferuje również 12 mini-gier.

Petz: My Monkey Family
Petz: My Monkey Family

Symulacje 18 listopada 2008

Gra familijna, w której musimy zajmować się rodziną małpek, przeznaczona głównie dla młodszych graczy w wieku od 6 do 12 lat. Do ich zadań należy karmienie, głaskanie i zabawa z podopiecznymi. Ciekawą opcją jest możliwość krzyżowania różnych gatunków małp, a następnie obserwowanie jak wynik naszej mieszanki dorasta i zmienia się.

Petz Rescue Endangered Paradise
Petz Rescue Endangered Paradise

Zręcznościowe 4 listopada 2008

Petz Rescue Endangered Paradise to gra przeznaczona dla wszystkich miłośników zwierząt, którym nie jest obojętny los zagrożonych wyginięciem gatunków. Zaciekawi także tych, którzy lubią egzotyczne krajobrazy i wyzwania.

The Chase: Felix Meets Felicity
The Chase: Felix Meets Felicity

Zręcznościowe 27 stycznia 2009

The Chase: Felix Meets Felicity to platformówka, niemająca jednak zbyt wiele wspólnych elementów z klasycznymi przedstawicielami tego gatunku. Wpływa na to fakt, że dzieło studia Razorback wyróżnia się spośród tego rodzaju tytułów oryginalnym systemem sterowania, przywodzącym na myśl Kirby: Canvas Curse.

My Stop Smoking Coach with Allen Carr
My Stop Smoking Coach with Allen Carr

Logiczne 11 listopada 2008

My Stop Smoking Coach with Allen Carr to pozycja skierowana do graczy będących palaczami. Bazując na metodzie opracowanej przez Allena Carra, gra w założeniach ma pomóc w wyrwaniu się ze szponów nałogu.

My DoItAll
My DoItAll

Towarzyskie 10 lutego 2009

My DoItAll to gra społecznościowa skierowana do użytkowników konsoli DS, pozwalająca m.in. na wymienianie się danymi, rozgrywki w mini-gry czy inne tego typu aktywności prowadzone w większej grupie osób.

My Health Coach: Weight Management
My Health Coach: Weight Management

Logiczne 24 czerwca 2008

Program pomagający w utrzymaniu należytej kondycji i zrzuceniu zbędnych kilogramów. Gra jest prostym symulatorem, pozwalającym w łatwy i przyjemny sposób walczyć z tkanką tłuszczową. Aby zrealizować założenia twórców musimy się stosować do wyświetlanych na ekranie zaleceń, żarówo treningowych, jak i żywieniowych.

Tim Power Policeman
Tim Power Policeman

Zręcznościowe 21 listopada 2008

Gra dla chłopców w wieku 5-10 lat. Wcielamy się w postać policjanta, zajmując się rozwiązywaniem niezbyt skomplikowanych zadań zręcznościowych i logicznych. Główną atrakcją jest możliwość uczestnictwa w pościgach samochodowych.

Tim Power Fire-Fighter
Tim Power Fire-Fighter

Zręcznościowe 21 listopada 2008

Gra dla chłopców w wieku 5-10 lat. Wcielamy się w postać strażaka, udając się na miejsca pożarów oraz zajmując się gaszeniem płomieni z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu.

Happy Birthday Mart
Happy Birthday Mart

Towarzyskie 19 lipca 2010

Przeznaczone dla najmłodszych użytkowników konsoli połączenie zbioru mini-gier z prostą grą ekonomiczną. i. Użytkownicy konsoli przejmują rolę właściciela sklepu z prezentami w świecie, który zamieszkują kolorowe zwierzaki. Zadaniem postawionym przez twórców jest zarządzanie lokalem i pomaganie przychodzącym do niego klientom.

Eledees: The Adventures of Kai and Zero
Eledees: The Adventures of Kai and Zero

Zręcznościowe 6 stycznia 2009

Elebits: The Adventures of Kai and Zero to kontynuacja gry z konsoli Wii. W przeciwieństwie do swojej poprzedniczki, przeznaczona jest dla posiadaczy przenośnych konsol DS.

Nanostray 2
Nanostray 2

Akcji 11 marca 2008

Klasyczna strzelanina z gatunku shump.Do dyspozycji dostajemy pięć trybów zabawy: Adventure, Arcade, Challenge, Simulators oraz jednoczesną rozgrywkę dla dwóch graczy.

Mega Man Star Force 2: Zerker x Saurian / Ninja
Mega Man Star Force 2: Zerker x Saurian / Ninja

RPG 24 czerwca 2008

Kolejna odsłona popularnej serii RPG-ów. Tym razem dzielny Mega Man musi stawić czoła Rogue'owi oraz jego armii wirusów. Na uwagę zasługuje rozbudowany multiplayer dla sześciu osób.