Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Naruto - Gry GameCube

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry o tematyce Naruto na platformę Nintendo GameCube ułożone według popularności.

GCN
Naruto
Czas
Akcji
Zręcznościowe
Bijatyki2
RPG
Strategiczne
Przygodowe
Sportowe
Wyścigi
Symulacje
Logiczne
Towarzyskie
MMO
Naruto: Clash of Ninja
Naruto: Clash of Ninja

Bijatyki 11 kwietnia 2003

Przygotowana przez firmę Tomy Company we współpracy z autorem mangowego pierwowzoru, Masashim Kishimoto, trójwymiarowa bijatyka opowiadająca o losach młodego wojownika ninja imieniem Naruto. Gra Clash of Ninja przybliża nam początki działalności bohatera, który, próbując opanować zapieczętowanego swym wnętrzu demona, trenuje sztuki walki pod okiem doświadczonego nauczyciela. Po wielu miesiącach ćwiczeń chłopiec jest gotowy, aby wyruszyć w świat i udowodnić, że zasługuje na tytuł najlepszego wojownika w swojej wiosce. Prócz samego Naruto, podczas zabawy możemy wcielić się także w 7 innych postaci znanych z mangi i jej serialowej adaptacji, a zabawa sprowadza się do toczenia kolejnych pojedynków jeden na jednego. Prócz gamy ciosów podstawowych, które łączyć możemy w rozmaite kombinacje, poszczególni bohaterowie posiadają też swoje unikalne ruchy, stroje oraz bronie, takie jak kij, sztylet czy kastet. Całość ukazana została w kreskówkowej oprawie graficznej, wykorzystującej efekt cel shadingu.

Naruto: Clash of Ninja 2
Naruto: Clash of Ninja 2

Bijatyki 4 grudnia 2003

Kontynuacja trójwymiarowej bijatyki studia Tomy, opowiadającej o losach popularnego bohatera japońskich komiksów i kreskówek. Fabuła Naruto: Clash of Ninja 2 podzielona została na 30 historii bazujących na wydarzeniach ukazanych w serialu i pozwala graczom na wcielenie się nie tylko w samego Naruto, ale także inne postaci (10 początkowych i kolejne 13 do odblokowania). Podobnie jak poprzedniczka, gra nastawiona jest przede wszystkim na szybką i efektowną walkę, podczas której mierzymy się z kolejnymi przeciwnikami na specjalnie przygotowanych arenach. W drugiej odsłonie serii zwiększeniu uległ m.in. zasób dostępnych ciosów, a także sam system walki i sposób wyprowadzania ataków. Po raz pierwszy umożliwiono też możliwość jednoczesnej zabawy do 4 graczy w trybie drużynowym. Pod względem oprawy, całość mocno przypomina poprzedniczkę, a dzięki kreskówkowej grafice i wykorzystaniu technologii cel shading wiernie oddaje specyfikę animowanego serialu.