Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Seria Everybody's Golf - seria gier

Everybody's Golf VR
Everybody's Golf VR

Sportowe 21 maja 2019

Rozbudowany symulator golfa przygotowany z myślą o konsoli PlayStation 4 i goglach rzeczywistości wirtualnej PlayStation VR. Everybody's Golf VR stanowi swoistą kontynuację wydanego w 2017 roku Everybody’s Golf.

PS4

Everybody's Golf
Everybody's Golf

Sportowe 29 sierpnia 2017

Kolejna odsłona serii Everybody's Golf, od lat towarzyszącej konsolom firmy Sony. Podobnie jak poprzednie części, New Everybody’s Golf jest zręcznościową grą sportową przeznaczoną dla miłośników golfa. Choć rozgrywka jest tu zdecydowanie bardziej przystępna, niż to bywa w przypadku symulatorów, to zgłębienie wszystkich jej tajników wymaga czasu, jako że na polach golfowych rządzi realistyczna fizyka. New Everybody’s Golf wprowadza kilka nowości w stosunku do poprzednich odsłon. Pierwszą z nich jest system tworzenia i dostosowywania postaci. Na początku określamy wygląd i ubiór zawodnika, a w późniejszym czasie udoskonalamy jego umiejętności, wykonując konkretne zadania. Inną istotną nowinką są w pełni otwarte pola golfowe, po których swobodnie chodzimy, biegamy, a nawet jeździmy za kółkiem specjalnego pojazdu. Poza trybem dla jednego gracza, New Everybody’s Golf na PlayStation 4 oferuje zmagania wieloosobowe. Dostępne są tu rozmaite formy zabawy: od rywalizacji, przez współpracę, aż po wykonywanie specjalnych zadań.

PS4

Everybody's Golf
Everybody's Golf

Sportowe 17 grudnia 2011

Everybody's Golf to zręcznościowa symulacja golfa, w której największe znaczenie ma dobra zabawa i widowiskowość wyczynów na polu golfowym.

PS3PSV

Everybody's Golf 2
Everybody's Golf 2

Sportowe 3 czerwca 2008

Hot Shots Golf: Open Tee 2 to kolejna część serii gier golfowych. Jej developingiem zajęło się studio Clap Hanz, mające na koncie, oprócz poprzednich odsłon tego cyklu, serię Hot Shots Tennis.

PSP

Everybody's Golf World Tour
Everybody's Golf World Tour

Sportowe 25 marca 2008

Hot Shots Golf jest kolejną częścia znanego cyklu gier golfowych. Tym razem japońscy developerzy stworzyli dzieło, dedykowane wyłącznie platformie PlayStation 3.

PS3

Everybody's Golf
Everybody's Golf

Sportowe 3 maja 2005

Everybody's Golf to gra w golfa w zręcznościowej konwencji. Autorzy oddali do naszej dyspozycji trzy tryby rozgrywki: single player, multiplayer oraz trening.

PSP

Everybody's Golf
Everybody's Golf

Sportowe 17 sierpnia 2004

Hot Shots Golf Fore!, czyli po prostu Everybody’s Golf w Europie, jest kolejną częścią popularnego cyklu gier golfowych, pochodzącego z Japonii. Marka owa została zapoczątkowana na pierwszej generacji stacjonarnych platform elektroniczno-rozrywkowych z rodziny PlayStation w 1997 roku.

PS2

Hot Shots Golf 3
Hot Shots Golf 3

Sportowe 12 marca 2002

Jeśli szukasz realistycznego symulatora gry w golfa, możesz opuścić ten tytuł. Jeśli jednak szukasz wspanialej gry arcade’owej i zarazem świetnej zabawy – lepiej trafić nie mogłeś.

PS2