Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Seria SSX - seria gier

SSX
SSX

Sportowe 28 lutego 2012

SSX to wyprodukowana przez firmę EA Sports gra sportowa, której tematem są karkołomne zjazdy snowboardowe. Gracze wcielają się w członków ekipy snowboardzistów, która rzuciła wyzwanie najniebezpieczniejszym górom świata. Twórcy gry starali się przedstawić zarówno widowiskowość tego sportu jak i niebezpieczeństwa, jakie czyhają na zawodników uprawiających tę dyscyplinę.

X360PS3

SSX Blur
SSX Blur

Sportowe 13 marca 2007

SSX Blur jest zręcznościówką, wywodzącą się ze znanej serii i przygotowaną dla konsoli Nintendo Wii. Traktuje ona o dwóch niezwykle popularnych sportach, a dokładnie mówiąc o jeździe na desce snowboardowej oraz na nartach. Główny atut tej części to rewolucyjne rozwiązanie sterowania postacią, jakim jest posługiwanie się Wii-kontrolerem.

Wii

SSX On Tour
SSX On Tour

Sportowe 11 października 2005

SSX On Tour jest czwartą częścią wybitnej serii gier traktujących o jednym z najefektowniejszych sportów ekstremalnych, tj. o jeździe na desce snowboardowej. SSX On Tour powstało w studiach EA BiG. Wydawcą jest największy gracz na rynku gier, gigant Electronic Arts.

PS2PSPXBOXGCN

SSX 3
SSX 3

Sportowe 21 października 2003

Trzecia cześć serii SSX bije poprzednie na głowę szczególnie rozbudowaniem. Ilość turniejów, trików, czy rzeczy do odkrycia może Was przestraszyć, niczym wielki, groźny stok przyprawia o dreszcze maniaków śnieżnego szaleństwa.

PS2XBOXGBAGCN

SSX Tricky
SSX Tricky

Sportowe 5 listopada 2001

Kontynuacja przeboju SSX. Ten sam zakręcony klimat szaleńczej jazdy na snowboardzie. Triki bez najmniejszych elementów realizmu, byle szybciej, byle wyżej, i dwie całkiem nowe trasy - SSX Tricky to godny następca hitu z Playstation 2.

PS2XBOXGBAGCN

SSX (2000)
SSX (2000)

Sportowe 26 października 2000

Dynamiczna gra sportowa, poświęcona wyczynowej jeździe na snowboardzie. Kluczem do sukcesu jest tu nie tylko umiejętność szybkiej jazdy, ale także wykonywanie efektownych, kaskaderskich ewolucji oraz spychanie przeciwników z trasy.

PS2