Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Seria EyeToy - seria gier

EyeToy Play: Hero
EyeToy Play: Hero

Zręcznościowe 12 listopada 2008

Prosta gra zręcznościowo-przygodowa, wykorzystująca nie tylko podłączaną do kosnoli PS2 kamerkę, ale również niewielki miecz. Wcielamy się w postać dzielnego rycerza, przemierzając rozległą baśniową krainę.

PS2

EyeToy Play: PomPom Party
EyeToy Play: PomPom Party

Towarzyskie 12 listopada 2008

Gra taneczna, w której wcielamy się w postać cheerleaderki. Wykorzystując dołączane do zestawu pompony wykonujemy ruchy taneczne zgodnie z wyświetlanymi na ekranie poleceniami.

PS2

EyeToy: Play Astro Zoo
EyeToy: Play Astro Zoo

Towarzyskie 1 listopada 2007

Kolejna odsłona cyklu "EyeToy". Zajmujemy się wykonywaniem ściśle określonych ruchów, stojąc przed kamerą USB. Tym razem wcielamy się w postać pracownika intergalaktycznego zoo.

PS2

EyeToy: Kinetic Combat
EyeToy: Kinetic Combat

Zręcznościowe 17 listopada 2006

EyeToy: Kinetic Combat jest kolejną grą dla PlayStation 2, współpracującą ze specjalną kamerą. Odbywa się to na zasadzie przechwytywania ruchów gracza i przenoszenia ich do wirtualnej rzeczywistości razem z jego wizerunkiem. Tym razem tematem przewodnim są sztuki walki rodem z Dalekiego Wschodu. Konkretnie mowa o stylu Hung Gar, wywodzącym się z południowych Chin.

PS2

EyeToy: Play Sports
EyeToy: Play Sports

Zręcznościowe 3 listopada 2006

EyeToy: Play Sports jest kolejną grą z serii, wykorzystującej podłączaną do konsoli PlayStation 2 kamerę EyeToy. Tym razem developerzy z londyńskiego studia firmy Sony Computer Entertainment skupili się na rozmaitych dyscyplinach sportowych, w których może uczestniczyć nasze wirtualne alter ego, powstające w oparciu o przechwytywany przez wspomniane urządzenie obraz.

PS2

EyeToy: Play 3
EyeToy: Play 3

Towarzyskie 4 listopada 2005

EyeToy: Play 3 to jeszcze jeden zbiór mini-gier od Sony, wykorzystujący specjalną kamerę dla konsoli PlayStation 2. Rozrywkowe kompendium podzielone zostało na dwie główne kategorie - Play Room oraz Games.

PS2

EyeToy: AntiGrav
EyeToy: AntiGrav

Sportowe 25 marca 2005

Spokojnie mogą spać ci, którzy obawiali się o to, że EyeToy pozostanie zabawką na krótki czas. Oprogramowania, wykorzystującego możliwości tego gadżetu, pokazało się na rynku sporo. Jednym z tytułów jest właśnie „AntiGrav”.

PS2

EyeToy: Monkey Mania
EyeToy: Monkey Mania

Towarzyskie 18 marca 2005

Monkey Mania to kolejna propozycja dla posiadaczy kamery EyeToy, uwielbiających rywalizację opartą na zręcznościowym poruszaniu się (gracze machają rękoma, głową, etc.) przed ekranem telewizora.

PS2

EyeToy: Chat
EyeToy: Chat

Symulacje 11 lutego 2005

„EyeToy: Chat” to już trzecia produkcja Sony wykorzystująca dołączoną w zestawie kamerę podłączaną do wejścia USB konsoli Sony PlayStation 2. Tym razem zabawa polega na prowadzeniu pogawędek w czasie rzeczywistym z innymi użytkownikami.

PS2

EyeToy: Kinetic
EyeToy: Kinetic

Zręcznościowe 1 lutego 2005

Kolejna odsłona zręcznościowej gry ruchowej, wykorzystującej kamerę w formie kontrolera. Tym razem możemy zrobić z naszego domu mini-fitness club, wykonując szereg ćwiczeń i ruchów przygotowanych przez twórców tytułu. W porównaniu do poprzednich produkcji tego typu, usprawnieniu uległa kamera, która została wyposażona w lepszy obiektyw.

PS2

EyeToy: Play 2
EyeToy: Play 2

Zręcznościowe 5 listopada 2004

EyeToy: Play 2 to kolejny zestaw zręcznościowych mini-gier, w których na bok odchodzi standardowy kontroler w postaci pada, zaś większość czynności gracze wykonują stojąc przed telewizorem i podłączoną do portu USB konsoli kamerą, bacznie rejestrującą każdy ruch ich ciała.

PS2

EyeToy: Groove
EyeToy: Groove

Towarzyskie 14 listopada 2003

Kolejna odsłona zręcznościowej, innowacyjnej gry ruchowej, wykorzystującej kamerę w formie kontrolera. Tym razem możemy zrobić z naszego pokoju mały klub taneczny, gdzie za pomocą powtarzania ruchów z ekranu, wykonujemy skomplikowane układy taneczne. Gra posiada tryb multiplayer dla 4 osób.

PS2

EyeToy: Play
EyeToy: Play

Zręcznościowe 9 lipca 2003

Dosyć leniuchowania przed TV z padem w ręku! Czas ruszyć zadki, dać uchwycić się kamerze i odstawiać wygibasy przed ekranem! Większa interakcja – cecha nowoczesnych rozwiązań w elektronicznej rozrywce!

PS2