Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Seria Infinite Tanks - seria gier

Infinite Tanks WW2
Infinite Tanks WW2

Akcji 3 czerwca 2021

Zręcznościowa strzelanka od studia Atypical Games, w której zasiadamy za sterami czołgów i bierzemy udział w zaciętych drugowojennych bitwach. Infinite Tanks WW2 pozwala zarówno na samotną rozgrywkę, jak i na zabawę w trybie multiplayer.

PS4SwitchANDiOS

Infinite Tanks
Infinite Tanks

Akcji 29 września 2016

Zręcznościowa gra wojenna studia Atypical Games, zrealizowana w stylu znanym z mobilnej wersji World of Tanks. Podczas gry przejmujemy kontrolę nad jednym z czołgów wykorzystywanych w futurystycznym konflikcie, a rozgrywka może toczyć się zarówno w trybie single, jak i multiplayer. Cała zabawa sprowadza się z reguły do przemierzania kolejnych lokacji i atakowania wszystkiego, co się rusza, a nie należy do naszej drużyny. Głównym atutem Infinite Tanks jest rozbudowany system dostosowywania maszyn, dzięki któremu gracze mogą zmieniać poszczególne części czołgów – od silnika, poprzez kadłub, aż po działa, a wszystkich kombinacji jest ponad 30 milionów. Całości dopełnia atrakcyjna, w pełni trójwymiarowa oprawa graficzna, z dużymi mapami i częściowo zniszczalnym otoczeniem.

PCANDiOS