Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Seria Warlocks - seria gier

Warlocks 2: God Slayers
Warlocks 2: God Slayers

RPG 7 czerwca 2019

Platformowe RPG akcji od polskiego studia Frozen District, które stanowi kontynuację Warlocks vs Shadows z 2015 roku. Warlocks 2 oferuje nową kampanię fabularną, bardziej rozbudowane mapy, a także usprawnioną walkę, która daje dużo więcej możliwości niż poprzednio.

PCPS4XONESwitch

Warlocks vs Shadows
Warlocks vs Shadows

Akcji 19 sierpnia 2015

Dwuwymiarowa gra akcji, stworzona przez niezależne studio One More Level. Gracz trafia do fantastycznej, mrocznej krainy zwanej Światem Cieni i przemierza ją w skórze jednego z dziesięciu dostępnych czarnoksiężników. Postacie posiadają co najmniej cztery unikalne umiejętności, a w trakcie rozgrywki pozyskują nowy, coraz potężniejszy oręż i magiczny ekwipunek. Wyprawa, której celem jest uratowanie innych czarodziejów, wiedzie przez mgliste bagna, zrujnowane katedry i zielone ruiny – poszczególne lokacje wypełniono po brzegi hordami przeciwników, a każdy z etapów zwieńczony jest przez efektowne starcie z bossem. Warlocks vs Shadows oferuje zarówno fabularną kampanię dla pojedynczego gracza, jak i opracowany z myślą o maksymalnie czterech śmiałkach tryb multiplayer, zawierający moduły oparte na współpracy lub rywalizacji. Obrazu całości dopełnia wysokiej jakości oprawa graficzna w technice pixel art oraz oryginalny soundtrack, stanowiący hybrydę metalu i muzyki elektronicznej.

PCWiiU