Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Seria 9th Dawn - seria gier

9th Dawn III: Shadow of Erthil
9th Dawn III: Shadow of Erthil

RPG 6 października 2020

Trzecia część zapoczątkowanej w 2012 roku serii gier RPG akcji od niezależnego studia Valorware. W 9th Dawn III: Shadow of Erthil trafiamy do krainy Cedaltia, którą musimy uwolnić spod jarzma złego władcy.

PCPS4XONESwitchANDiOS

9th Dawn II: Remnants of Caspartia
9th Dawn II: Remnants of Caspartia

RPG 10 stycznia 2016

Kontynuacja gry RPG akcji z 2012 roku. 9th Dawn II: Remnants of Caspartia ponownie zabiera nas do fantastycznego świata Vayle. Zadaniem gracza jest przywrócenie dawnej świetności królestwu Caspartii – kolebce niegdyś wielkiego narodu, w której obecnie panuje brutalny Dydrinil. 9th Dawn II: Remnants of Caspartia czerpie garściami z rozwiązań typowych dla klasycznych RPG-ów, jednocześnie nie odcinając się od współczesnych mechanik. Rozgrywka opiera się na przemierzaniu lokacji, walce z wrogami, omijaniu pułapek i odkrywaniu sekretów. Wszystko to odbywa się w czasie rzeczywistym – starcia przypominają nieco hack-and-slash, a eksploracja nieraz wymaga zręczności. Tytuł może się też pochwalić rozbudowanym systemem dialogów, craftingiem oraz różnorodnymi łamigłówkami. Dodatkową atrakcją jest międzyplatformowy tryb współpracy. 9th Dawn II: Remnants of Caspartia oferuje prostą, pixel artową grafikę z widokiem z góry.

PCANDiOS

9th Dawn
9th Dawn

RPG 1 stycznia 2012

9th Dawn to gra RPG akcji z wielkim światem o otwartej strukturze. Podczas zabawy gracz eksploruje krainy, rozwija bohatera należącego do jednej z trzech klas i walczy z ponad setką rodzajów przeciwników.

PCANDiOS