Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Seria White Noise - seria gier

White Noise 2
White Noise 2

Akcji 7 kwietnia 2017

Kontynuacja utrzymanej w klimacie horroru gry akcji hiszpańskiego studia Milkstone, przeznaczonej głównie do zabawy w asymetrycznym trybie wieloosobowym. W White Noise 2 wcielamy się w role badaczy-detektywów, którzy muszą odnaleźć wszystkie ukryte w świecie gry kasety z nagraniami i w ten sposób dowiedzieć się, kto lub co nawiedza to miejsce. Zadanie utrudnia nam fakt, że rozgrywka toczy się w niemal całkowitych ciemnościach, na wyposażeniu mamy wyłącznie latarki, a naszym śladem podąża przerażający potwór. Grając jako monstrum, musimy wykorzystać posiadane zdolności do zabicia wszystkich czterech detektywów, a jedyną zagrażającą nam rzeczą jest światło latarki, teleportujące nas na pewną odległość od ofiary. Grając jako detektyw, musimy zatem współpracować z innymi graczami i oszczędnie gospodarując energią posiadanej latarki, starać się nie wpaść w pułapkę potwora. Ciekawostkę stanowi fakt, że po śmierci nie kończymy gry, ale wcielamy się w ducha i możemy wspomagać pozostałych graczy.

PCXONE

White Noise Online
White Noise Online

Przygodowe 22 lutego 2013

Rozszerzona wersja prostego, niezależnego survival horroru z 2012 roku. Wcielamy się w postać jednego z czterech detektywów, którzy starają się odkryć sekrety spowitej mrokiem lokacji. Naszym śladem podąża zaś śmiercionośna istota.

PCX360

White Noise: A Tale of Horror
White Noise: A Tale of Horror

Przygodowe 14 grudnia 2012

Opracowany przez hiszpańskie studio Milkstone prosty pierwszoosobowy horror, zainspirowany kultowym Slenderem. Naszym zadaniem jest odnalezienie ośmiu taśm w ciemnym lesie, nawiedzanym przez niebezpieczną, nadprzyrodzoną istotę.

X360