Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Seria Primal Carnage - seria gier

Primal Carnage: Extinction
Primal Carnage: Extinction

Akcji 3 kwietnia 2015

Sieciowa gra akcji, w której naprzeciw siebie stają drużyny złożone z żołnierzy oraz krwiożerczych dinozaurów. Tytuł jest kontynuacją wydanego w 2012 roku Primal Carnage, a za jego powstanie odpowiada wyrosłe ze społeczności modderów niezależne studio Circle 5. W Primal Carnage: Extinction przenosimy się na tropikalną wyspę, która w wyniku nieudanego eksperymentu wojskowego została opanowana przez różne gatunki prehistorycznych gadów. W grze stajemy po stronie dinozaurów lub najemników, mających za zadanie wyeliminować krwiożercze stworzenia i odzyskać kontrolę nad wyspą. Do dyspozycji graczy oddano kilka klas postaci i gatunków dinozaurów, dysponujących różnymi umiejętnościami oraz pełniących odmienne role w drużynie. Wraz ze wzrostem doświadczenia odblokowujemy nowe rodzaje broni i gadżetów. Autorzy zadbali także o spory wachlarz skórek i elementów modyfikacji postaci po obu stronach. Starcia toczą się na jednej z kilkunastu map, a do dyspozycji mamy szereg wariantów rozgrywki.

PCPS4

Primal Carnage
Primal Carnage

Akcji 29 października 2012

Strzelanka, w której gracze wcielają się w najemników lub dinozaury. Oferuje zarówno rozgrywkę solową i tryb kooperacji. Sednem zabawy jest jednak współzawodnictwo i tryb Power Grid, w którym drużyny próbują przejąć kontrolę nad punktami. Gra wykorzystuje silnik Unreal Engine 3.

PC

Primal Carnage: Genesis
Primal Carnage: Genesis

Akcji prace wstrzymane

Primal Carnage: Genesis jest strzelanką FPP osadzoną w świecie pełnym dinozaurów, które zostały przywrócone do życia w wyniku serii niefortunnych eksperymentów. Produkcja autorstwa Lukewarm Media jest luźną kontynuacją ich poprzedniej gry - Primal Carnage.

PCPS4