Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Seria My Body Coach - seria gier

My Body Coach 3
My Body Coach 3

Sportowe 15 listopada 2012

My Body Coach 3 to program treningowy stworzony z myślą o osobach, które poprzez ćwiczenia i odpowiednią dietę chcą zadbać o własną kondycję fizyczną, dobre samopoczucie oraz zgrabną sylwetkę. Pod okiem Valérie Orsoni, popularnej francuskiej instruktorki fitness, użytkownicy mogą ułożyć indywidualny plan dojścia do optymalnej wagi i muskulatury. Tytuł wyprodukowany został przez studio Kylotonn.

X360

My Body Coach 2
My Body Coach 2

Sportowe 4 listopada 2011

My Body Coach 2 to aplikacja fitness, zawierająca wiele zestawów ćwiczeń i porad dietetycznych, dzięki którym będziemy w stanie, pod okiem wirtualnej trenerki, ćwiczyć i pracować nad naszą sylwetką. Program do śledzenia i oceniania naszych postępów wykorzystuje specjalne ciężarki, do których przymocowujemy kontrolery ruchu Move.

PS3Wii

My Body Coach
My Body Coach

Sportowe 20 listopada 2009

Zręcznościówka pomagająca graczom zadbać o własne sylwetki i kondycję. Zabawa polega na powtarzaniu ćwiczeń wyświetlanych na ekranie. Nasze ruchy przenoszone są do gry dzięki kontrolerowi ruchowemu Wiimote. Twórcy nie tylko przygotowali kompletny program treningowy, ale również wzbogacili do specjalnie opracowaną dietą.

Wii