Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Seria Superbike - seria gier

Superbike 2001
Superbike 2001

Wyścigi 27 września 2000

Superbike 2001 jest trzecią grą z serii symulacji wyścigów motocyklowych autorstwa deweloperów z firmy Electronic Arts. Gracze mogą wcielić się w zawodników startujących w mistrzostwach świata formuły World Superbike Chamiponship w sezonie 2000. Do ich dyspozycji oddano całe spektrum wiernie odwzorowanych pod względem wyglądu i technicznych parametrów motocykli, w tym: Ducati 996, Honda RC45 i Kawasaki ZX-7RR.

PC

Superbike 2000
Superbike 2000

Wyścigi 1 marca 2000

Superbike 2000 to druga część cyklu wyścigowych symulatorów stworzonego przez deweloperów z firmy EA Sports. Gracze mogą wziąć udział w zmaganiach o tytuł motocyklowego mistrza świata formuły World Superbike Championship, dosiadając maszyn takich firm jak Ducatti, Aprilla, Honda, Suzuki czy Kawasaki. Rozgrywka odznacza się realistyczną fizyką jazdy oraz wiernie odwzorowanymi torami wyścigowymi m.in. Monza i Laguna Seca.

PC

Superbike World Championship
Superbike World Championship

Wyścigi 28 lutego 1999

Pierwszy tytuł z wydawanej przez EA Sports serii Superbike, który pozwala wziąć udział w tytułowych mistrzostwach motocyklowych. W przeciwieństwie do wielu innych reprezentantów gatunku, szczególny nacisk został położony na wysoki realizm rozgrywki.

PC