Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Seria The Blackwell Legacy - seria gier

The Blackwell Epiphany
The Blackwell Epiphany

Przygodowe 24 kwietnia 2014

Blackwell Epiphany to klasyczna przygodówka z interfejsem point-n-click autorstwa zespołu Wadjet Eye Games. Fabuła opowiada o śledztwie w sprawie tajemniczych morderstw, w które zamieszane są siły nadprzyrodzone. Zabawa polega głównie na eksplorowaniu lokacji, prowadzeniu rozmów i rozwiązywaniu zagadek.

PCiOS

The Blackwell Deception
The Blackwell Deception

Przygodowe 12 października 2011

Czwarta część serii niezależnych przygodówek pozwalających na wcielenie się w medium i rozwiązywanie spraw, w które zamieszane są duchy nawiedzające Nowy Jork. Zabawa polega na prowadzeniu rozmów, rozwiązywaniu zagadek oraz zwiedzaniu lokacji w poszukiwaniu przedmiotów niezbędnych do poradzenia sobie z napotkanymi przeciwnościami.

PCiOS

The Blackwell Convergence
The Blackwell Convergence

Przygodowe 22 lipca 2009

The Blackwell Convergence to trzecia odsłona serii gier przygodowych, która została przygotowana przez studio Wadjet Eye Games. Podobnie jak to miało miejsce w pierwszym odcinku cyklu (The Blackwell Legacy), omawiany produkt pozwala wcielić się nam w rolę Rosangeli Blackwell – medium, dziennikarki i pisarki, która wykazuje zdolności paranormalne.

PCANDiOS

The Blackwell Unbound
The Blackwell Unbound

Przygodowe 4 września 2007

Blackwell Unbound to gra przygodowa stworzona przez developerów ze studia Wadjet Eye Games. Tytuł ten jest prequelem The Blackwell Legacy (poprzedniej przygodówki tego studia), a więc opowiada nam historię rozgrywającą się przed wydarzeniami w niej opisanymi.

PCANDiOS

The Blackwell Legacy
The Blackwell Legacy

Przygodowe 7 lutego 2007

The Blackwell Legacy to rozbudowana gra przygodowa, przygotowana przez pięcioosobową ekipę programistów ze studia Wadjet Eye Games. Pełen tytuł składa się z kilku odrębnych epizodów, udostępnianych do pobrania za stosowną opłatą.

PCANDiOS