Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Najciekawsze materiały do: The Warriors

The Warriors - recenzja gry
The Warriors - recenzja gry

recenzja gry8 grudnia 2005

Światowa premiera 17 października 2005. Psychole z Rockstar ponownie chcą spędzić sen z oczu obrońcom moralności, wydając grę będącą w połowie drogi pomiędzy Manhuntem a GTA. Tytuł to raczej tylko dla dorosłych, ale recenzja – bez żadnych ograniczeń.

Kultowa bijatyka The Warriors od Rockstara pojawiła się na PlayStation 4
Kultowa bijatyka The Warriors od Rockstara pojawiła się na PlayStation 4

wiadomość5 lipca 2016

Kolejny klasyk studia Rockstar pojawił się dziś na PlayStation 4. Tym razem chodzi o The Warriors, kultową chodzoną bijatykę z 2005 roku, opartą na filmie akcji Wojownicy. Gracze wcielają się w nowojorskich gangsterów z lat 70. i muszą przedrzeć się przez armię zbirów.

Powrót kultowych The Warriors
Powrót kultowych The Warriors

wiadomość9 lutego 2009

W bieżącym roku mija trzydziesta rocznica powstania filmu The Warriors. W związku z tym, firma Paramount Digital Entertainment zdecydowała się na wyprodukowanie kolejnej gry opartej na tymże kultowym obrazie. Tym razem jednak, w przeciwieństwie do wydanego w 2005 roku The Warriors, ukaże się ona wyłącznie na konsolę Xbox 360 za pośrednictwem serwisu Xbox Live Arcade.

Mobilna wersja The Warriors w przygotowaniu
Mobilna wersja The Warriors w przygotowaniu

wiadomość18 października 2006

Grze o nazwie The Warriors w wersji dla PlayStation 2 wystawiliśmy w ubiegłorocznej recenzji wysoką ocenę 87%. Dzieło firmy Rockstar Games udostępniono również posiadaczom platformy Xbox, a teraz oficjalnie ujawniono jeszcze jedną jego edycję. Mowa o nadchodzącej konwersji, dedykowanej kieszonkowej konsoli PlayStation Portable.

PS2
XBOX
PSP
PS4
PSV
Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
15.01.2018 09:28
Voltaxman
Voltaxman
7
Legionista

GRy na PS4 nie są dobrze opisane, poza rozdzielczością w sklepie (PS Store) przydała by się informacja o dostępnych formatach ekranu. W opcjach gry The Warriors można zmienić na szczęście ustawienia i pozbyć się letterboxa. Natomiast sama gra przeokropnie kuleje (Ps PRO) okropne spadki klatek z włączonym lub wyłączonym trybem TURBO. Trochę szkoda. Kolejną wadą jest brak możliwości ustawień czułości wychylenia analogów. Są zbyt czułe.

Może właśnie na stronie moglibyście takie informacje podawać?