Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat The Warriors

Kultowa bijatyka The Warriors od Rockstara pojawiła się na PlayStation 4

luckie, 5 lipca 2016, 13:13

Kolejny klasyk studia Rockstar pojawił się dziś na PlayStation 4. Tym razem chodzi o The Warriors, kultową chodzoną bijatykę z 2005 roku, opartą na filmie akcji Wojownicy. Gracze wcielają się w nowojorskich gangsterów z lat 70. i muszą przedrzeć się przez armię zbirów.

Powrót kultowych The Warriors

Jiker, 9 lutego 2009, 09:20

W bieżącym roku mija trzydziesta rocznica powstania filmu The Warriors. W związku z tym, firma Paramount Digital Entertainment zdecydowała się na wyprodukowanie kolejnej gry opartej na tymże kultowym obrazie. Tym razem jednak, w przeciwieństwie do wydanego w 2005 roku The Warriors, ukaże się ona wyłącznie na konsolę Xbox 360 za pośrednictwem serwisu Xbox Live Arcade.

Mobilna wersja The Warriors w przygotowaniu

eLKaeR, 18 października 2006, 15:23

Grze o nazwie The Warriors w wersji dla PlayStation 2 wystawiliśmy w ubiegłorocznej recenzji wysoką ocenę 87%. Dzieło firmy Rockstar Games udostępniono również posiadaczom platformy Xbox, a teraz oficjalnie ujawniono jeszcze jedną jego edycję. Mowa o nadchodzącej konwersji, dedykowanej kieszonkowej konsoli PlayStation Portable.

Rockstar znowu w sądzie

Metatron, 28 czerwca 2006, 12:36

Rockstar Games Inc. i Take Two Interactive (seria GTA, Manhunt) muszą się chyba przyzwyczaić do ciągłego ciągania po sądach. Tym razem firmy pozwane zostały o nielegalne wykorzystanie w grze The Warriors wizerunku Rogera Hilla, aktora grającego rolę przywódcy gangu – Cyrusa, w filmowym pierwowzorze z lat siedemdziesiątych.

Jest zysk, czyli wyniki finansowe Take-Two za ostatni rok fiskalny

ComCo, 6 stycznia 2006, 11:10

Konwersja Liberty City Stories z handhelda PSP na konsolę stacjonarną PlayStation 2 i developing kolejnej części cyklu GTA to nie jedyne wieści, które ostatnio „wypłynęły” z firmy Take-Two Interactive. Jej przedstawiciele opublikowali również raport finansowy za ostatni rok fiskalny, a także ujawnili część swoich planów na przyszłość.

Wojownicy trafili na sklepowe półki

ComCo, 18 października 2005, 10:28

Od wczoraj w zachodnich sklepach dostępna jest gra The Warriors - najnowsza produkcja grupy developerów z firmy Rockstar Games, którzy byli odpowiedzialni m.in. za Manhunta czy kontrowersyjną serię Grand Theft Auto. Całość dedykowana jest posiadaczom konsol obecnej generacji: PlayStation 2 oraz Xbox.

Wojownicy dorobili się własnej strony internetowej

Krystian Smoszna, 29 czerwca 2005, 10:21

Coraz głośniej mówi się o The Warriors – nowej grze zasłużonej dla rynku gier video firmy Rockstar Games. W sieci zadebiutowała właśnie oficjalna strona internetowa tego produktu, który zgodnie z zapowiedziami ma trafić na rynek w październiku bieżącego roku.

Co zobaczymy w The Warriors?

eLKaeR, 13 maja 2005, 13:23

Według zapewnień ojców serii Grand Theft Auto w drugiej połowie października bieżącego roku posiadacze konsol Sony PlayStation 2 i Microsoft Xbox będą już mogli zagrać w The Warriors. Na temat tej pozycji pisaliśmy poprzednio niemal dokładnie miesiąc temu, a dziś chcielibyśmy zademonstrować Szanownym Czytelnikom po raz pierwszy zrzuty ekranowe.

The Warriors, czyli mroczniejsza wersja Grand Theft Auto, prosto z Rockstar Games

Krystian Smoszna, 14 kwietnia 2005, 09:04

Średnio raz na kwartał – głównie za sprawą podsumowań finansowych koncernu Take 2 Interactive – daje się słyszeć pogłoski o nowym programie przygotowywanym przez Rockstar Games, zatytułowanym The Warriors. Program twórców kultowej serii Grand Theft Auto został po raz pierwszy zapowiedziany w 2003 roku, ale od tamtej pory niewiele się o nim dowiedzieliśmy. Dziś przyszedł czas na pierwsze informacje