Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Najciekawsze materiały do: In Cold Blood

In Cold Blood - poradnik do gry

poradnik do gry15 marca 2001

Opis klawiszy, kilka pomocnych uwag oraz kompletne walkthrough które pozwoli Wam bez problemu ukończyć tą ciekawą grę przygodową.

In Cold Blood - recenzja gry
In Cold Blood - recenzja gry

recenzja gry20 lutego 2001

Światowa premiera 14 lipca 2000. „In Cold Blood” to typowa gra action-adventure. Twoim zadaniem jako tajnego agenta MI6 jest odnalezienie zaginionego przyjaciela gdzieś na terenach jednej z republik radzieckich. Ale jak sam się przekonasz sprawy potoczą się w zupełnie innym kierunku ...

Zbiorcze wydanie klasyków Revolution Software wkrótce w sprzedaży
Zbiorcze wydanie klasyków Revolution Software wkrótce w sprzedaży

wiadomość28 stycznia 2016

Studio Revolution Software w ramach świętowania 25 lat istnienia wyda w marcu ekskluzywny zestaw swoich gier. W jego skład wejdzie między innymi ciesząca się statusem kultowej przygodówka Beneath a Steel Sky oraz nie mniej lubiana seria Broken Sword.

Twórca serii Broken Sword współpracuje po raz kolejny z rysownikiem Strażników
Twórca serii Broken Sword współpracuje po raz kolejny z rysownikiem Strażników

wiadomość27 października 2009

Mamy dobrą informację dla wszystkich fanów Charlesa Cecila. Autor wspaniałych przygodówek, w tym Beneath a Steel Sky i serii Broken Sword – poinformował podczas imprezy Eurogamer Expo, że pracuje nad nową grą. Myliłby się jednak ten, który sądziłby, że to koniec dobrych wieści. Mianowicie, Cecil produkuje swoje kolejne dzieło wspólnie ze słynnym brytyjskim rysownikiem Davem Gibbonsem.

Przegląd Prasy: PLAY DVD pełen przygodówek
Przegląd Prasy: PLAY DVD pełen przygodówek

wiadomość7 lutego 2003

W tym tygodniu do punktów z prasą trafiło wydanie specjalne magazynu PLAY poświęcone grom przygodowym. Na krążku DVD dołączonym do numeru znalazły się trzy pełne wersje gier przygodowych po polsku: Gilbert Goodmate, Jazz i Faust, In Cold Blood oraz wiele innych bardzo ciekawych materiałów. Oczywiście sama płyta to nie wszystko, w magazynie znajdziecie wiele ciekawych materiałów skupiających się na ponad czterdziestu przygodówkach.

PC
PS1
Komentarze Czytelników
Dodaj swój komentarz